Спецтема: Модернізувати оборонку
8 листопада, 2017Економіка
Куди прямує українська оборонка
Неоголошена війна РФ проти України триває вже четвертий рік поспіль. Ми втратили 4% території і 20% промисловості, зокрема стратегічно важливі підприємства, що виготовляли боєприпаси, спеціальні прилади, системи бойового управління тощо. Вони залишилися в Криму та в окупованих районах Донбасу.
4 травня, 2017Суспільство
Лікування оборонки
Які корупційні проблеми має український оборонно-промисловий комплекс і як їх долати
17 квітня, 2017Спецтеми
Модернізувати оборонку
17 квітня, 2017Економіка
Розбалансування. Як реформувати ОПК
Українська оборонка потребує особливого підходу та в рази більших обсягів державного оборонного замовлення, щоб перекрити дефіцит сучасних озброєнь у ЗСУ
6 квітня, 2017Суспільство
Сергій Згурець: «У питанні озброєнь ми маємо допомогти собі самі»
Тиждень розмовляв із директором інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, членом правління Ліги оборонних підприємств про потреби й можливості українського ОПК.
6 квітня, 2017Суспільство
Привид у броні
Цього року на потреби Міністерства оборони з держбюджету виділено 64,4 млрд грн, що становить майже 2,49% ВВП (торік було 2,46%, або 59,4 млрд грн). На що витратять ці кошти? Як і 2017-го, можна казати про те, що військовий бюджет має вирішити лише нагальні потреби бійців (грошове утримання, закупівля нової форми та харчування).
24 березня, 2017Економіка
Сергій Степанов: «Не всі розуміють, що помилки військових конструкторів коштують занадто дорого»
Генеральний конструктор“Інженерної групи «Арей» розповів про нові проекти і проблеми вітчизняної оборонної промисловості.
22 травня, 2011Авторські колонки
Яка влада, така й армія
Критерієм визначення рівня патріотизму влади будь-якої країни є її ставлення до питань оборони, до збройних сил. Це абсолютно природно, бо безпека нації і держави є головною умовою розвитку суспільства.