Спецтема: Зелений тариф
5 травня, 2017Економіка
Сергій Масліченко: «Зелений тариф для відновлювальної енергетики після 2030-го буде не потрібен»
Асоційований директор Департаменту енергоефективності та змін клімату (Україна, Польща, Кавказ) ЄБРР Сергій Масліченко розповів у інтерв’ю Тижню про те, чи зможе відновлювальна енергетика в Україні замінити традиційну, чому не варто шукати альтернативи зеленому тарифу й чи є сенс розвивати гідроенергетику.
3 березня, 2017Спецтеми
Зелений тариф
23 лютого, 2017Економіка
Не той відтінок зеленого
Одні з найвищих у Європі зелені тарифи не забезпечили буму альтернативної енергетики в Україні, створивши натомість широкі можливості для зловживань
18 лютого, 2017Авторські колонки
Ціна біомаси
У країні, де грабунок десятиліттями відбувається на найвищому рівні й прикривається національними інтересами, будь-які добрі починання викликають скепсис.
17 лютого, 2017Політика
Сергій Савчук: «Котельні сьогодні — це моветон»
Голова Держагентства з енергоефективності та енергозбереження в інтерв’ю Тижню розповів, чому зелений тариф в Україні найбільший у Європі і яке невеселе майбутнє у віт­чизняних комуненерго.
16 лютого, 2017Економіка
Остап Семерак: «Я проти збільшення теплоенергетики як найбільшого забруднювача довкілля»
Міністр екології та природних ресурсів в інтерв’ю Тижню розповів, чому не потрібно ухвалювати окремий закон про видобуток бурштину, як вирішуватиметься питання з будівництвом ГЕС на Дністрі та Дніпрі й чому немає потреби в запровадженні технології сортування сміття.