Суспільство

  ▪   Валерія Бурлакова

Славко і Славек відвідали матч у київській школі

Міжнародна французська школа та загальноосвітня школа №104 ім. О. Ольжича провели спільний відкритий урок під назвою «Ми господарі Євро 2012”

Ведучими заходу стали директори шкіл - Тіфен Анрі та Юрій Ніцу, а також Сергій Полховський, журналіст і директор медіа-центру ФК «Динамо».

Розповісти дітям про хід підготовки до чемпіонату завітали представники Організаційного комітету змагань  та два талісмани: Славко та Славек. Як не критикували ці символи в вітчизняній пресі, а діти їх, принаймні, не злякалися. Обіймалися із здорованями, жартували, усміхалися.

Самі школяри готувались до свята не менш серйозно, ніж країна до чемпіонату. Хлопці у футболках з іменами зірок світового футболу - від Зідана до Лобановського - провели театралізований матч між збірними України та Франції. Дівчата вийшли на подіум із прапорами країн, в яких чемпіонат Європи з футболу вже проходив,  а також  - з прапорами наступних господарів заходу- України та Польщі.

“Чесно сказати, і не знаю, чи люблю футбол, - чесно зізнається вчителька школи №104 Інна Михайлівна, одна з організаторів дитячого свята. - Але матчі Євро-2012 дивитимусь обов'язково.»

Не можуть назвати себе завзятими вболівальницями й школярки Ганна і Олена. «Я зазвичай не дивлюсь футбол. Якщо чесно, мені не дуже цікаво, - розповідає Ганна. - Але все одно хочу, щоб Україна перемогла на чемпіонаті».

Більше футболом цікавляться, звичайно ж, хлопці. Знають гравців збірної, з ким гратиме Україна, де будуть проходити матчі. Хтось вже був на Олімпійському стадіоні у столиці, хтось дістався навіть до Донбас-Арени. «Як? Нормально!», - кажуть про один з кращих стадионів Європи.

Чи вдастся потрапити на стадіон під час чемпіонату - не знають, але бажання попросити про це Діда Мороза з хлопчиків, опитанних Тижнем, не висловив ніхто. Є важливіші речі! «Я б собаку попросив, вівчарку, - каже Дмитро. - А за нашу збірну вболіватиму вдома, з татом, нічого страшного. Ми завжди дивимось футбол по телевізору».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.