Суспільство

  ▪   Сюзанне Ґашке
  ▪   © 2018 Axel Springer SE. Alle Rechte vorbehalten

Die Welt: Фрустрація, ненависть, насильство — проблеми чоловіків

60 років фемінізму змінили занадто мало. Ненависть, насильство й брак толерантності до складних речей у чоловіків, німецьких чи іноземних, руйнують нашу країну (Німеччину. — Ред.). Їхня руйнівна неконтрольованість має бути подолана
Матеріал друкованого видання
№ 37 (565)
від 13 вересня, 2018

Дуже рідко жінки заколюють інших людей на народних гуляннях о третій годині ранку. Вони мало коли організовують нацистські марші чи кидають каміння та пляшки в поліцейських, украй нечасто пишуть згірклі електронні листи до Бога та світу після півночі. І вони лише зрідка намагаються змусити чоловіків до сексу в готельних кімнатах, бо ті не можуть захиститися, боячись за свою кар’єру. Жінки також не примушують чоловіків і маленьких хлопчиків покривати себе з голови до ніг, щоб їхній вигляд не викликав розпусних думок у жіночої статі.


В інтернет-порнографії, окрім закутка з дуже особливими інтересами, чоловіки рідко стають об’єктами глибоко принизливих практик. Велосипедистки та водійки значно менше схильні до образливих жестів і грубої лайки, ніж велосипедисти та водії.

 

Читайте також: Осуд Лісістрати. Новітній фемінізм — це подарунок жінок чоловікам


Наше суспільство, яке в дивний і непотрібний спосіб саме сходить із рейок, має статеву проблему: проблему чоловіків. Фрустрація, ненависть, насильство, брак толерантності до непростого — усе це трапляється надто часто як серед німців, так і серед чоловіків решти національностей.

Створюється враження, що 60 років післявоєнного фемінізму мали значно менший вплив, ніж можна було сподіватися. у кращому разі чоловіки розділилися на тих, хто добре чи хоча б терпимо ставиться до цивілізації, і тих, хто ненавистю, насильством та грубою лайкою руйнує наші блискучі умови життя


Створюється враження, що 60 років післявоєнного фемінізму мали значно менший вплив, ніж можна було сподіватися. У кращому разі чоловіки розділилися на тих, хто добре чи хоча б терпимо ставиться до цивілізації, самовладання та партнерства, і тих, тут краще себе не обманювати, хто ненавистю, насильством та грубою лайкою руйнує наші блискучі умови життя, якими захоплюється весь світ.


Це означає, що жінкам у Німеччині пора прокидатися зі сну про те, нібито все покращуватиметься саме собою. Зокрема, молодші з них повинні терміново переглянути своє часто поблажливе або невіглаське ставлення до фемінізму. Дітей виховують дорослі. Матері, добрі батьки, вихователі та виховательки, вчителі та вчительки повинні боротися із заразливим мачизмом, за який маленькі люди чоловічої статі ще не відповідальні.

 

Читайте також: Чи є життя без фемінізму?


Основою цієї боротьби має стати кращий приклад, де самоконтроль — найвища мета навчання. До речі, і для жінок. Вони нарешті повинні відмовитися від особливо тупого типу романтики й приймати як партнерів, колег чи начальників лише тих чоловіків, які здатні до такого самоконтролю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.