Суспільство

  ▪   Павло Василів

Люди Мозгового заважають Плотницькому і через рік після смерті свого командира

Рік тому 23 травня було вбито командира бригади «Прізрак» так званої «ЛНР» Олексія Мозгового. Його машина спочатку була підірвана на керованому фугасі, а після - розстріляна з кулеметів. Офіційної версії загибелі досі немає, як і будь-яких результатів з боку псевдослідства «МДБ ЛНР». Відразу ж відповідальність за його смерть поспішили взяти на себе партизани загону «Тіні». І з того самого моменту не вщухають пристрасті навколо його смерті.

Як відомо, Олексій Мозговий був одним з найбільш харизматичних лідерів так званого ополчення. Він різко відрізнявся від іншого алкоголічно-бомжуватого контингенту, з якого складається «ополчення Новоросії». Співак, командир, і просто авторитет як серед бойовиків, так і серед населення окупованих територій і навіть Росії. Але авторитет не мультяшний, як Гіві і Моторола, а заслужений. Але як сам він говорив, ворогів у нього було більше, ніж друзів.

Так що ж його відрізняло від інших? Він був ідейним прибічником "Новоросії" і мав популярність серед місцевого населення. До того ж, в останні дні свого життя загострились його відносини з керівництвом ЛНР, яке він вважав перевертнями, які прийшли до влади зі своїми особистими фінансовими інтересами. Наприклад, Ігор Плотницкий особисто заборонив йому проводити парад на 9 травня минулого року в Алчевську.

Читайте також: Ходаковський втрачає вплив у ДНР

Ось одне з останніх його повідомлень в інтернеті

Хочу звернутися до представників "СИСТЕМИ" - ви вже занапастити народ, а згодом зжерете і себе! Система своїх не здає і не карає, інакше впаде вся структура. Але при цьому, розвалюються держави і долі людей. Вам звичайно на все це наплювати, і якийсь час вам допоможе інерція ... Але гниючий організм, рано чи пізно повинен померти. Ви змушуєте деградувати суспільство, забуваючи, що і ви харчуєтеся з цього ж товариства

На всі претензії відповім коротко - народ нас підтримує, а значить - військовому парадуна 9-етравня в Алчевську – БУТИ. Я сказав...!

23 травня минулого року його не стало.

Весь наступний рік в інтернеті раз у раз спливали матеріали як особистого, так і документального характеру, в яких піддавалася сумнівам версія про причетність до його смерті українських партизан і все чіткіше лунали звинувачення в бік Ігоря Плотницького.

Читайте також: Ціна медальки в російській пропаганді

Але мабуть і після фізичного знищення лідера, його бригада і її особовий склад продовжували вселяти страх керівництву терористів. В результаті, бригаду, якою командував Мозговий, значно скоротили. Більшість особового складу було переведено в інші підрозділи з метою доукомплектування.

Отже, спостерігається цілеспрямована роботапо знищенню собі невигідних. 23 травня 2016 року в Алчевську було встановлено пам'ятник Олексію Мозговому, мова про який йшла вже кілька місяців. На даний момент не відомо, яке ставлення було до цієї події у Ігоря Плотницького, але сьогодні став відомий сам результат.

Так, начальник штабу бригади "Прізрака" (принаймні, таку посаду він займав після загибелі Мозгового) 24 травня цього року на своїй сторінці в Фейсбуці опублікував наступне повідомлення: «Підтверджую своє звільнення. Вранці. Особисто Плотницьким. В його кабінеті. За пам'ятник Олексію Мозговому, встановлений вчора в Алчевську». Ось так.

Ну нехай радіє, що хоч живий залишився. Поки…

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.