Необачний їздок

Український президент насмішив автопробігом
Матеріал друкованого видання
№ 39 (152)
від 24 вересня, 2010

Віктор Янукович взяв участь у черговому пафосному автопробігу, влаштованому російською владою. На зустріч із президентом РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим він підрулив на «Побєдє» з відкидним верхом. «Тому що він (Мєдвєдєв. – Ред.) мене заразив, коли я був у нього в гостях», – пояснив вибір Янукович (російський президент якось покатав його по своїй резиденції саме на «Побєдє»).

Високопосадові автомобілісти оглянули машини, що брали участь у пробігу. Зупинились і перед чудом українського автопрому – горбатим «Запорожцем». «Їздив на такому?» – хитро запитав у Януковича Дмітрій Анатольєвіч. «Намагався», – відповів той. «У дитинстві, доки не виріс, мабуть, коли влізти міг», – не зле пожартував Мєдвєдєв.

Далі президенти рушили до українського села Глухова, що в Сумській області. «Ми на самому початку з Дмитром Анатолійовичем домовилися, що не говоритимемо про погане, а краще зробимо, – вкотре оконфузився Віктор Янукович. – Тому приїхали до Глухова для того, щоб показати, що в нас дуже серйозні наміри, які ми здійснюватимемо в нашій внутрішній і зовнішній політиці».

Так, ці двоє багато чого можуть наробити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.