ІНТЕР

Матеріал друкованого видання
№ 20 (81)
від 22 травня, 2009

 

Під слідством
 
Парламент створив слідчу комісію з розслідування обставин смерті народного депутата України Ігоря Плужникова та заво­лодін­­ня невідомими особами його власністю (акціями телеканала «Інтер») у 2005 році. Головою комісії обра­­но Андрія Портнова, його заступником – Ганну Гер­ман. Експерти роз­­ці­нюють це як продовження наступу прем’єрки на бізнес-імперію Дмитра Фірташа.
 
Недобудови залишаться
 
НБУ відмов­ляється ви­ку­повувати цінні папери Дер­жавної іпотеч­ної установи на 1 млрд грн, а отже, фінансувати розрекла­­мо­вану урядом програму до­будови житла. Ще в лютому Кабмін по­обі­цяв буді­­вель­ним органі­за­ці­ям 3 млрд грн на завершення будівництва об’єк­­тів, готових що­найменше на 70%. Тепер про­грама під питанням.
 
«Південний потік»
 
Російський Газпром підписав з енер­­гетичними ком­паніями Болгарії, Греції та Італії угоди щодо проекту «Південний по­­тік» – газо­гону, що пройде дном Чор­ного моря від Но­во­російська до бол­­гарського порту Вар­­на і далі до Італії та Австрії. «Пів­денний потік» є конкурентом євро­­­­пейського газогону «Набу­­ко», що має прой­­ти територією Туреччини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги