Скінхед із обличчям Путіна

Колаж:Олександр
За карикатуру на прем’єра автор отримав рік колонії
Матеріал друкованого видання
№ 45 (54)
від 7 листопада, 2008

 

Житель Барнаула, який розмістив на власному сайті колаж із зображенням прем’єр-міністра Росії Владіміра Путіна у вигляді скінхеда, наступній рік свого життя проведе в колонії-поселенні.
 
Олександра, прізвище якого не розголошують, визнали винним статтями про розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі та публічну образу представника влади при виконанні ним службових обов’язків. Під час обшуку квартири винного виявили націоналістичну атрибутику, берестову кору з зображенням фашистської свастики й відеоплівку, де Олександр у лісі навчається рукопашного бою разом із друзями-скінхедами.
 
Підсудний є членом руху «Російська нація». Раніше його затримували за участь у несанкціонованому мітингу Руху проти нелегальної еміграції.
 
Подібні мітинги прокотилися Росією й 4 листопада під час святкування Дня єдності країни. Лише Москві за участь у несанкціонованій ході було затримано понад 500осіб. Переважна більшість із них вважають себе скінхедами та виступають за недопущення в країну вихідців із колишніх республік Радянського Союзу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.