Профспілки vs Mittal Steel

Іноземці знайшли спосіб заохотити до звільнення – запропонували працівникам одразу 30 зарплат у разі написання заяви за власним бажанням
Матеріал друкованого видання
№ 16 (25)
від 18 квітня, 2008

  

Восьмистам робітникам румунського металургійного заводу не вдалося взяти штурмом підприємство – охоронці застосували сльозогінний газ. У такий спосіб 3,5 тисячі працівників заводу, що належить компанії Mittal Steel, добиваються підвищення зарплати. Голова профспілки заводу Георге Тайбер сподівається, що незабаром страйкуватимуть всі 13,7 тис. людей, що тут працьоють.
 
За румунцями страйк розпочали болгарські металурги з комбінату, який також є власністю Mittal. Вони домагаються виплатити зарплат за лютий-березень цього року.
 
Найбільша металугрійна компанія світу має погану репутацію щодо умов праці та забезпечення працівників, тому страйки на її підприємтсвах – явище хронічне. Невдовзі після того, як Mittal купила «Криворіжсталь», профспілка заводу заявила про можливий страйк – також через платню. Керівництво владнало проблему. Іноземці знайшли спосіб заохотити до звільнення – запропонували працівникам одразу 30 зарплат у разі написання заяви за власним бажанням. Звільнилося ледве не півзаводу. Так Mittal Steel оптимізувала витрати на робочу силу. Тому проблем із зарплатами у «Криворіжсталі» наразі не виникає.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.