La victoria соціалістів

«Безумовну перемогу», як її назвав Сапатеро у своїй промові до іспанців, соціалісти отримали завдяки економічним досягненням уряду
Матеріал друкованого видання
№ 11 (20)
від 14 березня, 2008

 Соціалісти отримали 44% голосів виборців. Імовірно, що прем’єр-міністром знову стане Хосе Луїс Сапатеро, партія якого отримала мандат на формування уряду, хоч і не здобула абсолютної більшості у парламенті. До виграних 169 не вистачило 7 депутатських мандатів. Явка на виборах виявилася доволі високою – на дільниці прийшли понад 60% зареєстрованих виборців.

«Безумовну перемогу», як її назвав Сапатеро у своїй промові до іспанців, соціалісти отримали завдяки економічним досягненням уряду і ліберальній соціальній політиці. За часів їх правління розлучатися стало легше, а одностатеві пари здобули право одружуватися. Суперники соціалістів – консервативна «Народна партія», яку очолює Маріяно Рахой, – акцентували на рекордних показниках безробіття та імміграційних процесах з їхніми негативними наслідками, що особливо загострилися під час діяльності соціалістичної партії.
 
Ті, хто вважав, що прихід до влади Саркозі зупинить соціалістичний поступ у Європі, помилялися. Іспанія це підтвердила.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.