Прес-релізи

«Тойота» представила транспортні засоби майбутнього на Токійській автомобільній виставці

Токіо, Японія — «Тойота Мотор Корпорейшн» на своєму стенді на 43-й Токійській автомобільній виставці вперше представила п’ять нових концептуальних автомобілів.

Концептуальні автомобілі передають те, як в компанії «Тойота» бачать майбутнє мобільне суспільство, в якому цінують радість перебування за кермом. Представлені на стенді транспортні засоби уособлюють прагнення компанії «Тойота» зробити добрий внесок у життя суспільства, створюючи щоразу кращі автомобілі, що перевершують сподівання. На стенді «Тойоти» представлено концептуальну версію транспортного засобу на водневих паливних елементах, що має піти у виробництво у 2015 році, таксі наступного покоління, сконструйоване таким чином, щоб бути в першу чергу зручним та затишним, а також концептуальний автомобіль, що встановлює контакт з водієм у простий, інтуїтивно зрозумілий спосіб.

Концептуальний автомобіль Toyota FCV (світова прем’єра)

Концептуальний автомобіль Toyota FCV — це автомобіль на водневих паливних елементах, який у компанії «Тойота» планують поставити на конвеєр у 2015 році. Ця модель має стати першим серійним автомобілем Toyota на водневих паливних елементах. Автомобіль на одній заправці здатен подолати відстань завдовжки щонайменше 500 км. У зовнішньому оформленні цього автомобіля знайшли втілення дві ключові особливості транспортного засобу на паливних елементах: перетворення повітря та водню на воду у процесі виробництва електроенергії системою та стрімкий розгін, забезпечений електричним двигуном, що виконує тягову функцію. Завдяки використанню фірмової малогабаритної полегшеної батареї паливних елементів та двох водневих баків високого тиску (70 МПа або 714 кг/см2), які розташовані під спеціально  спроектованим кузовом, у концептуальному автомобілі Toyota FCV можуть розміститися водій та троє пасажирів.

Toyota FV2 (світова прем’єра)

Toyota FV2 — це концептуальний автомобіль, що здатен передати філософію «Із захватом за кермом» навіть у світі майбутнього, в якому транспортні засоби здійснили значний прогрес у розвитку. Автомобіль посилює враження від їзди шляхом встановлення фізичного та емоційного контакту з водієм, даруючи йому щоразу більше задоволення від подорожей.

Фізичний зв’язок. Замість кермового колеса для керування Toyota FV2 водій використовує вагу свого власного тіла, інтуїтивно нахиляючись вперед та назад, ліворуч та праворуч. Крім того, завдяки використанню можливостей «інтелектуальної» транспортної системи для зв’язку з іншими транспортними засобами у певному районі та елементами транспортної інфраструктури Toyota FV2 дозволяє забезпечити безпечну їзду, оскільки водій отримує різноманітні дані, що покращують безпеку руху, такі як завчасні попередження про появу інших транспортних засобів із зон, що не проглядаються на перехрестях. Емоційний зв’язок. Автомобіль використовує програмне забезпечення для розпізнавання голосу та зображень, щоб визначати настрій водія, зібраний масив даних про поїздки, щоб пропонувати місця призначення, та дані про навички керування транспортним засобом, щоб допомагати користувачеві. На додаток до екрана доповненої реальності на лобовому склі колір кузова автомобіля та його зовнішній вигляд за бажанням можуть бути змінені, створюючи таким чином тісніший зв’язок між автомобілем і водієм.

Концептуальний автомобіль JPN Taxi (світова прем’єра)

Концептуальне таксі наступного покоління JPN Taxi створено з урахуванням традиційної японської гостинності.У концептуальному таксі JPN Taxi організовано просту висадку і посадку пасажирів, а салон зроблено напрочуд затишним. Габарити автомобіля дозволяють йому впевнено маневрувати на вулицях міста. Великі двері з електроприводом відкривання та закривання та низька, пласка підлога дозволяють пасажирам, а особливо дітям та особам похилого віку, зі зручністю сідати в таксі та виходити з нього. Просторий салон було спроектовано таким чином, щоб забезпечити його просте використання за будь-яких умов.

У концептуальному таксі JPN Taxi застосовано нову, ощадливу гібридну систему, що працює на зрідженому нафтовому газі. Алгоритм роботи силової установки оптимізовано для специфіки руху таксі, щоб зменшити вміст шкідливих речовин у відпрацьованих газах. Таксі має традиційні для японського ринку риси та вкомплектовано бічними зсувними дверима з електроприводом з боку пасажирів. Екран інформаційно-розважальної системи та лампи освітлення було підібрано таким чином, щоб в першу чергу забезпечити читабельність та безпеку.

В салоні автомобіля основний акцент зроблено на універсальні правила компонування та сучасність оформлення. На великому екрані демонструється інформація для пасажирів, наприклад, маршрут до місця призначення та плата за проїзд у таксі. Крім того, було модернізовано систему кондиціонування повітря та освітлення у салоні, щоб забезпечити якомога більший комфорт у салоні. Для водія передбачено спеціально спроектовані прилади та пристрої для використання у таксі.

Концептуальні мінівени Voxy та Noah (світова прем’єра)

Кoнцептуальні автомобілі Voxy та Noah — це просторі мінівени наступного покоління, що запропонують чимало місця у салоні для сімей та в яких поєднано задоволення від їзди, універсальність та ощадливе споживання пального. Завдяки новому компонуванню з низькою підлогою вдалося створити найпросторіший у класі салон, у який напрочуд легко сідати та виходити. У цих семимісних автомобілях вперше у цьому класі передбачено надзвичайно довгі зсувні сидіння другого ряду, що дозволяють по-різному організовувати простір у салоні.

Для обох концептуальних автомобілів Voxy та Noah було створено модифікації з 2,0-літровим бензиновим двигуном та 1,8-літровою гібридною системою, що стала першою у класі повногібридною силовою установкою. Оптимальне розташування акумуляторної батареї гібридної системи дозволило зберегти простір у салоні мінівенів та досягти одних із найкращих у класі показників споживання пального та запасу ходу.

 

Модифікації концептуальних автомобілів Noah та Voxy для людей з обмеженими фізичними можливостями вкомплектовано передньою рампою та кріслом особливої конструкції для пасажирів на інвалідних візках. Обидва концепти пропонують нове бачення автомобіля для людей з обмеженими фізичними можливостями, які можна використовувати як звичайні, коли інвалідний візок не потрібен.Серійні версії концептуальних автомобілів Noah та Voxy заплановано вивести на японський ринок на початку 2014 року.

Aqua G Sports

Aqua G Sports — це захоплюючий спортивний гібридний автомобіль малого класу, що має стрімке і надихаюче зовнішнє оформлення та ощадливо споживає пальне. Автомобіль було повністю налаштовано пілотами гоночної команди GAZOO Racing.Серійна версія Aqua G Sports має надійти у продаж на японському ринку наприкінці листопада цього року.

Toyota i-Road

Toyota i-Road — це особливо малогабаритний засіб пересування, в якому поєднано зручність мотоцикла та комфортабельність й стійкість автомобіля. Відчуття від їзди на ньому не можна порівняти ні з мотоциклом, ні з автомобілем.

У концептуальному автомобілі завдовжки 850 мм, що має малогабаритну закриту кабіну, реалізовано цілковито нову систему активного нахилу, яка піднімає та опускає передні колеса, щоб в автоматичному режимі оптимізувати кут нахилу транспортного засобу з метою забезпечення стійкості їзди та ні з чим не зрівняного відчуття єдності з ним.

Концептуальний автомобіль FT-86 Open (японська прем’єра)

Концептуальний автомобіль FT-86 Open, побудований на базі задньоприводного купе GT86, було створено з метою вивчення попиту на майбутні модифікації спортивних автомобілів.Завдяки м’якому даху, що можна скласти за допомогою електроприводів, автомобіль дарує «захват від їзди під відкритим небом» та відчуття єдності з автомобілем, яке пропонує купе GT86. Нова емаль яскраво-червоного кольору, яку було створено спеціально для Токійської автомобільної виставки, стала новою інтерпретацію легендарного червоного кольору спортивних автомобілів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги