Прес-релізи

Спецмита почали працювати на вітчизняногоавтоспоживача

Введення спеціальних імпортних мит на автомобілі у квітні поточного року вже позитивно позначилося на продажах українських автівок.

За даними асоціації «Укравтопром» у травні 2013 року ЗАЗ вийшов у лідери з продажів нових легкових автомобілів. Крім того, одразу три моделі ЗАЗ – ЗАЗ SensЗАЗ Lanos та ЗАЗ VIDA – увійшли до ТОП-5 найбільш популярних авто в Україні. 

Офіційний дистриб’ютор автомобілів ЗАЗ в Україні Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» фіксує продажі моделей ЗАЗ у травні 2013 року у кількості 1762 авто. Із цим показником ЗАЗ стає лідером ринку легкових автомобілів, зайнявши долю у 12%!

Свою думку про результати травневих продажів в Україні виклав заслужений економіст країни, президент асоціації «Укравтопром» Михайло Резнік.

«Підтримані владою квітневі ініціативи по введенню спецмит вже зараз принесли покупцям авто суттєві результати – ціни на вітчизняні авто знижені, попит на них росте. Україна - велика країна з 46-мільйонним населенням, з низькою кількістю авто на душу населення і застарілим автопарком - це все говорить про великі перспективи для розвитку місцевого автовиробництва. А це не тільки високі технології, а й  створення нових робочих місць, додаткові надходження в місцеві та державний бюджети», - відзначив президент асоціації «Укравтопром».

«Важливо те, що в часи непростої економічної ситуації уряд та влада зробили крок назустріч вітчизняному виробникові і ввело в дію адекватніумови роботи на українському ринку. Дії уряду були зваженими та продуманими - одразу авто споживачі, автопром і економіка країни отримали позитивний результат. Треба рухатися далі та продовжувати успішну загальнодержавну політику захисту інтересів вітчизняної промисловості і виробника», - підкреслив М. Резнік.

Зі свого боку, представник офіційного дистриб’ютора автомобілів ЗАЗ, генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс»Андрій Залуцький зазначив:«Наша мета – закріпити лідируючу позицію на ринку легкових автомобілів України. Переконані, що її реалізації сприятиме висока якість автомобілів виробництва Запорізького автомобілебудівного заводу та завжди лояльна цінова політика, яку ми проводимо по відношенню до своїх клієнтів».

ДОВІДКА.

ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» (ПАТ «ЗАЗ») - єдине в Україні підприємство, що має повний цикл виробництва легкових автомобілів, який включає штампування, зварювання, фарбування, обладнання кузова і складання автомобіля. На підприємстві створено і постійно удосконалюється якісно нове сучасне високотехнологічне виробництво. Пріоритетами ПАТ «ЗАЗ» є постійне прагнення удосконалювати власну продукцію, робота над впровадженням нових ідей і розширення модельного ряду автомобілів.ПАТ «ЗАЗ» і Філія «АвтоЗАЗ-сервіс» входять до групи компаній УКРАВТО.

Корпорація «УкрАВТО» - лідер українського автомобільного ринку. Сьогодні найбільший автовиробник, дистриб'ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і дальнього зарубіжжя. Корпорація «УкрАВТО» є генеральним імпортером та офіційним дилером більше 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів. Корпорації довіряють більше 1 000 000 клієнтів. Daimler, Maserati, GeneralMotors, KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінують Корпорацію УкрАВТО як надійного та професійного партнера.

Прес-центр Корпорації «УкрАВТО»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги