Прес-релізи

Jaguar F-TYPE. Офіційна презентація в Україні 12.06.2013

Це - потужний і маневрений автомобіль, зовсім не схожий на інші. Спортивний Jaguar, новітній представник легендарної марки, F-TYPE - це не просто назва, F-TYPE - це сутність.

F-TYPE відрізняється високими характеристиками, відмінною керованістю і миттєвими реакціями.

Потужні двигуни з нагнітачем і супершвидка коробка передач, легка алюмінієва конструкція кузова і близькі до ідеалу пропорції; чудова підвіска і цілий ряд передових технологій управління, унікальний дизайн, орієнтований на водія.

Все разом забезпечує унікальний зв'язок між водієм і автомобілем і складається у спортивний автомобіль, який могла створити тільки компанія Jaguar, - потужний, чуттєвий, а головне - повний життя.

СПРАВЖНЄ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ

Завдяки технічній досконалості F-TYPE показує чудові результати, якими б не були дорожні умови і вимоги водія.

ТРИ МОДЕЛІ, ТРИ ЖИТТЯ

Кожна з трьох представлених моделей відмінно поводиться як на крутих гірських дорогах, і на автомагістралях, так і в міських умовах. При цьому кожна з них володіє власним, яскраво вираженим характером і набором характеристик.

F-TYPE покликаний доставляти справжнє задоволення від водіння. Захоплюючі дух характеристики, миттєві реакції і чудова керованість поєднуються у ньому з повсякденною економічністю та практичністю.

F-TYPE S відрізняється більш високою потужністю і використанням широкого ряду досконалих технологій.

F-TYPE V8 S демонструє вражаючі характеристики двигуна і більш високий рівень динамічних якостей і технологій управління.

Для F-TYPE пропонуються три двигуна - 3,0 л 340PS V6, 3,0 л V6 380PS і 5,0 л V8 495PS. Усі вони обладнані нагнітачами типу РУТС з двома гвинтовими валами, які встановлені у блоці циліндрів, щоб не порушувати компактності силової установки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги