Прес-релізи

Piquadro розширює свої кордони

10 квітня в ТРЦ OceanPlaza (Золотой квартал) відбулося офіційне відкриття першого в Україні бутика Piquadro у новому форматі.

Спеціально на відкриття бутика приїхав директор по продажам Piquadro  (Європа, Близький Схід, Африка) Стефано Гуаззеллі, який представив дистриб’ютора з успішною послідовністю – попередній монобутик був відкритий у Парижі.

У поєднанні інновації та традиційність роблять Piquadro особливим брендом. Це одна із самих автоматизованих та комп’ютеризованих компаній в Італії. Дух кожного виробу лежить в основі концепції: «технології всередині».

«Ми позиціонуємо себе, як дизайнерський бренд, - говорить Стефано. Компанія Piquadro – єдина із всіх компаній по виробництву шкіряних аксесуарів, що уклала угоду з Європейським інститутом дизайну, який пропонує нам на розгляд найкращі та найсучасніші моделі, які надають можливість бути першими у сфері дизайну.

Крім того, у Piquadro свої дизайнери, які, власне, розробляють нові колекції. До речі, всі вони прийшли з індустріального світу, а не з модного, як прийнято вважати. У чому ж відмінність? Fashion-дизайнер віддає перевагу трендам, а індустріальний – функціональності. Єдине, що ми беремо зі світу моди, це кольорова гама.

Ми націлені на створення довговічних виробів, над якими не владні модні тенденції. Філософія Piquadro проста: гарний дизайн, якість та зручність.

Наш покупець – житель великого міста, який чимало подорожує та воліє купувати речі, в яких органічно поєднуються ціна та якість».

Популярність бренду зростає, а це означає, що підвищується вірогідність підробок. Дякуючи тому, що у Piquadro тісні взаємовідносини з виробниками шкіри, компанія закуповує багато сировини, що дає право частіше отримувати право на ексклюзивність деяких видів шкіри. Це захищає бренд від підробок. Другим елементом у боротьбі з підробками є аксесуари, які розробляються дизайнерами в кожній серії та колекції, отримують патент і в подальшому постачаються для Piquadro.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Яніна Дрозд

+38050 444 04 02

pr@macro-plus.com

www.piquadro.in.ua


Теги