Прес-релізи

Новий формат Piquadro в Україні

10 квітня о 17:00 в ТРЦ OceanPlaza (Золотий квартал) відбудеться офіційне відкриття першого в Україні бутика Piquadro в новому форматі.

Спеціальний гість – Стефано Гуаззеллі, директор із продажу Piquadro (Європа, Близький Схід, Африка): «Ми позиціонуємо себе як дизайнерський бренд. Компанія Piquadro – єдина з усіх компаній з виробництва шкіряних аксесуарів, що уклала угоду з Європейським інститутом дизайну, який пропонує нам на розгляд найкращі та найсучасніші моделі, які надають можливість бути першими у сфері дизайну.

Крім того, у Piquadro свої дизайнери, які, власне, розробляють нові колекції. До речі, всі вони прийшли з індустріального світу, а не з модного, як прийнято вважати. У чому ж відмінність? Fashion-дизайнер віддає перевагу трендам, а індустріальний – функціональності. Єдине, що ми беремо зі світу моди, це кольорова гама.

Ми націлені на створення довговічних виробів, над якими не владні модні тенденції. Філософія Piquadro проста: гарний дизайн, якість та зручність.

Наш покупець – житель великого міста, який чимало подорожує та воліє купувати речі, в яких органічно поєднуються ціна та якість».

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Яніна Дрозд

+38050 444 04 02

pr@macro-plus.com

www.piquadro.in.ua


Теги