Прес-релізи

ITONE – новий рекламний канал комунікацій в Україні

14 грудня 2012 року в конференц-залі бутік-готелю Riviera відбудеться прес-конференція, присвячена виходу на український медіа-ринок нового каналу комунікацій під торговою маркою ITONE.

Itone-реклама –це послуга, що дозволяє рекламодавцям встановлювати свою рекламу замість гудків очікування у телефонах абонентів мобільного зв’язку. Технологія рекламного рингбектону (AdRBT) передбачає прослуховування повідомлення всіма, хто здійснює виклик користувачу даного сервісу.

Принцип роботи AdRBT наступний: рекламодавець створює рекламний джингл та оплачує його розміщення у телефонах абонентів. Оригінальне повідомлення прослуховують представники цільової аудиторії, які телефонують абонентам, що встановили рекламний рингбектон. Останні, в свою чергу, отримують грошову винагороду. Контролювати хід рекламної кампанії можна в особистому кабінеті рекламодавця на сайті www.itone.com.ua.

На прес-конференції про новий сервіс та принципи його роботи розкажуть представники компанії-розробника ТОВ «Дейтерис», а саме: директор Світлана Кладієва, керівник проекту ITONEОлександр Бистровський та розробник модулів системи автоматизованого управління послугоюItone-реклама Олег Мармизов.

Інформація про компанію:

ТОВ «Дейтерис»спеціалізується на розробці та впровадженні інноваційних телекомунікаційних технологій. Компанія надає послуги Itone-реклама та Itone-ринг. Itone-реклама – це новий канал комунікацій, що працює за принципом мобільного AdRBT. Itone-ринг – сервіс встановлення музичних рингбектонів абонентам мобільного зв’язку. Головний офіс компанії знаходиться за адресою: м. Донецьк, пр-т Київський, 11.                                                

За додатковою інформацією звертайтесь:

Богдан Бочковий

PR-менеджер

PR&ResearchAgency«Citrine»

E-mail: b_b@citrine.com.ua

Тел: +38 (066) 357 42 71

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги