Прес-релізи

Porsche Performance Drive – український екіпаж виборов перемогу

Результати унікального автопробігу

Київ. З 23 по 28 липня український екіпаж брав участь в унікальному проекті, організованому компанією Porsche Central and Eastern Europe. Учасники здійснили пробіг на автомобілях Panamera Diesel від Стамбула до Будапешта територією Туреччини, Болгарії, Румунії та Угорщини. Перед учасниками стояло завдання подолати встановлені відрізки шляху вчасно та з найменшими витратами палива. З-поміж 10 команд, які представляли Угорщину, Польщу, Румунію, Швейцарію, Болгарію тощо,  українська команда зуміла продемонструвати найкращий результат та привезла кубок переможця в Україну. Друге місце посів екіпаж з Угорщини, третє – представники Польщі. Заради перемоги довелося відмовитися від використання клімат-контролю, мультимедійної системи, перекачати шини, поліпшити аеродинаміку автомобіля за допомогою скотча, заклеївши шпарини на капоті та біля фар. Але, мабуть, не це було вирішальним у здобутті перемоги. Командний переможний дух та взаєморозуміння в екіпажі стали передумовою для злагоджених дій та вражаючого результату.

Проте не лише змагання запам’ятається учасникам проекту: одна з ділянок маршруту пролягала живописним міжгір’ям на території Румунії - дорогою «Трансфагарашан», яка вважається кращою трасою для тестування суперкарів. Біля підніжжя гори чекали початку тест-драйву 20 автомобілів Porsche Boxster та Porsche 911. Здійснена напередодні пробігу підготовка на треку Istanbul Circuit стала в нагоді – маневрування на звивистій гірській дорозі вимагало повної концентрації, при цьому подарувало незабутні емоції та враження. 

Після фінішу перегонів на учасників очікувала церемонія нагородження, а наступного дня – відвідування змагань Porsche Supercup, які є невід’ємною частиною перегонів Formula 1 з 1993 року. Кращі пілоти монокубку Porsche змагалися на треку Hungaroring на спорткарах Porsche GT3 Cup, демонструючи свої навики та волю до перемоги. По завершенню перегонів з ними можна було поспілкуватися у зоні для гостей Porsche– Porsche Supercup славиться привітною, дружньою атмосферою та гостинністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги