Прес-релізи

Cayenne S Hybrid – сучасні технології заради майбутнього

З моменту свого заснування компанія PorscheAGстала рекордсменом з кількості перемог в автоспорті – понад 28 000 разів автомобілі Porscheвходили до трійки переможців різноманітних змагань. Не в останню чергу цим успіхомкомпанія завдячує інноваційним технологіям, які забезпечували більшу ефективність, економічність та зниження ваги автомобілів.

Cayenne S Hybrid є втіленням технічно складної концепції, проте саме в ній повністю реалізована ключова ідея альтернативного привода – ефективність.Його3,0-літровийдвигунV6 занеобхідності отримує підтримкувід електроагрегата та досягає показників прискорення на рівні силового агрегату V8. І в порівнянні з ним економія палива та зменшення викидів CO2 становитиме близько 22% (в комбінованому режимі витрати палива становлять 8,2 л на 100 кмв рамках циклу NEDC). Сумарна потужність двигунів сягає380 к.с. (бензинового двигуна – 333 к.с., електродвигуна – 47 к.с.),  при цьому вони забезпечують максимальну швидкість 242 км/год та прискорення від 0 до 100 км/год за 6,5 с замаксимальногокрутногомоменту 580 Н м.

В системі паралельного повного гібридного привода між ДВЗ та 8-ступінчастою трансмісією Tiptronic S додано роздільну муфту і електроагрегат. Роздільна муфта створює силове замикання з ДВЗ, що забезпечує чимало переваг для водія та оточуючого середовища.

Електроагрегат при помірному прискоренні може розігнати автомобіль самостійно, без участі ДВЗ. Наприклад, таким чином можна проїздити житлові, паркові зони. Крім того, в режимігенератора електроагрегат може рекуперувати енергію гальмування, тобто використовуватися для заряджання акумулятора. При цьому в умовах спортивних прискорень електродвигун забезпечує додаткову тягу.

Для додаткової економії палива можливий рух накотом з вимкненим ДВЗ. Таким чином забезпечуєтьсяекономія палива на заміських ділянках, де доцільний рух по інерції. У поєднанні з функцією Auto Start Stop паралельний повний гібридний привод гарантуєвиняткові показники економічності за високої ефективності.

Компанія Porsche AGпри розробці концепції гібридного Cayenne ставила за мету збереження типових для бренду та звичних для водіїв Porsche характеристик. Так, наприклад, Cayenne S Hybrid має такі ж позашляхові характеристики, як і Cayenne з бензиновими та дизельними двигунами. В той же час автомобіль може перевозити вантажі та буксирувати причепи такі ж, які іінші версії Cayenne. Підтвердженням успіху концепції стали показники продажу Porsche Cayenne S Hybrid в 2011 році, коли було продано вдвічі більше цих автомобілів, ніж усіх разом взятих автомобілів конкурентів в даному сегменті ринку.

Офіційна дилерська мережа Porsche в Україні розділяє цінності бренду та підтримує інноваційне та соціально відповідальне мислення українських споживачів. З 1 до 31 липня 2012 року офіційні дилери компенсують покупцям Cayenne S Hybrid витрати, пов’язані з реєстрацією автомобіля (в середньому їх розмір в Україні становить 4%). Подробиці щодо пропозиції та переліку автомобілів, наявних в Україні, можна отримати в офіційних дилерських центрах Porscheв Україні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги