Прес-релізи

Більше потужності для 911 Carrera S та нові можливості індивідуалізації автомобіля

Нові продукти від Porsche Exclusive

Штутгарт. Для тих клієнтів, які насамперед дбають про показники потужності та динаміки, Porsche Exclusive нині пропонує новий комплект підвищення потужності, розроблений для  911 Carrera S. Завдяки даному обладнанню потужність 3,8-літрового опозитного двигуна зростає з 400 к.с. (294 кВт) до 430 к.с. (316 кВт), забезпечуючи ще більш видатні показники розгону. Завдяки комплекту підвищення потужності 911 Carrera S у кузові купе потребує лише 4,0 с, щоб розігнатися з 0 до 100 км/год з PDK у режимі Sport Plus. Також комплект забезпечує підвищення показника максимальної швидкості на 4 км/год: до 306 км/год з PDK та до 308 км/год з семиступінчастою механічною трансмісією. В той же час збільшення потужності не спричинило зростання витрат палива: показник споживання палива залишився незмінним в рамках NEDC, не дивлячись на те, що потужність зросла на 7%.

Збільшення потужності при незмінному споживанні палива стало можливим завдяки тонким налаштуванням та адаптації електронної системи управління двигуном. Ключовими елементами комплекту підвищення потужності є спеціальні головки циліндрів з іншими розподільними валами та повністю новою системою зміни довжини впускного колектора з індивідуальними заслінками на кожному циліндрі та одною резонансною. Додатковий центральний радіатор забезпечує розвантаження системи охолодження шестициліндрового двигуна. Спортивна вихлопна система зі спареними центральними вихлопними патрубками індивідуального дизайну забезпечує знижений протитиск вихідним газам. Ця система також входить до комплекту підвищення потужності. При натисканні кнопки активації спортивного вихлопу звук потужного двигуна стає більш виразним. До складу комплекту підвищення потужності також входить пакет Sport Chrono з динамічними опорами двигуна, який позитивно впливає на керованість автомобіля. Візуально наявність комплекту підвищення потужності в автомобілі ідентифікується по зміненому дизайну підкапотного простору з кожухом двигуна, пофарбованого у колір титану, а також вставкам з карбону.

Porsche Exclusive також пропонує аеродинамічні елементи зовнішнього дизайну, зібрані в комплекти різних рівнів. Так, базовим елементом є передній спойлер, який має потужні повітрязабірники з пакету Sport Design. До базового пакету також входять фіксований задній спойлер легендарної форми «качиний хвіст». Розширений пакет Aerokit Cup передбачає наявність фіксованого заднього крила над заднім спойлером та спеціальної накладки на передній спойлер з додатковими повітрязабірниками. Серед інших нових продуктів, які пропонує Porsche Exclusive для 911 Carrera, - пакет Exterior, який передбачає фарбування різних зовнішніх елементів у колір кузова. Для інтер’єру автомобіля також пропонуються різноманітні елементи, як, наприклад, декоративні накладки з карбону чи матового алюмінію. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги