Прес-релізи

Porsche Finance Group дарує картку на пальне в подарунок до Volkswagen Amarok

Porsche Finance Group спільно з офіційним імпортером автомобілів Volkswagen ТОВ «Порше Україна» приготували для українців справжній подарунок - картка на пальне номіналом в 8000 грн. кожному покупцеві автомобіля Volkswagen Amarok з фінансуванням від Porsche Finance Group. В акції беруть участь всі моделі автомобіля Volkswagen Amarok, придбані в період з 1 травня по 31 серпня 2012 року у лізинг або кредит за умови фінансування Porsche Finance Group строком від двох років.

«За перші три місяці 2012 року в Україні було реалізовано більше 20% автомобілів Volkswagen Amarok з фінансуванням від Porsche Finance Group. А це кожен 5 автомобіль даної марки, реалізований з фінансуванням в Україні, – каже глава правління Porsche Finance Group Йозеф Граф. – Для  українського автомобільного ринку це високий показник, який в період дії акції ми розраховуємо збільшити ще в кілька разів».

Volkswagen Amarok – це надійний і потужний автомобіль, один з впевнених лідерів у класі автомобілів вантажопідйомністю до 1 тонни, якого справедливо називають найбільш економічним і технологічним пікапом у світі. Volkswagen Amarok поєднує великий позашляховий потенціал, місткість і безпеку та чудово підходить як для активного відпочинку, так і для перевезення вантажів.. 

Додаткову інформацію та конкретні пропозиції щодо умов фінансування Ви можете отримати у дилерів Volkswagen по всій території України або в Інтернеті: www.porscheleasing.com.ua.

Porsche Finance Group представлена в Україну компаніями «Порше Лізинг Україна» і «Порше Мобіліті». Вони є власністю австрійського «Порше Банку», який в свою чергу належить до «Порше Холдингу», холдинг є частиною концерну Volkswagen. В Україні компанії Porsche Finance Group надають послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi та Porsche як для юридичних, так і для фізичних осіб та є лідерами ринку фінансування автомобілів.

 

Інформаційна підтримка:

Комунікаційне агентство SPN Ogilvy

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги