Прес-релізи

Рекордні показники лютого - компанія Porsche продала по всьому світу на 19% більше автомобілів

Максимальний ріст обсягів продажу 911 Carrera

Штутгарт. Компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт, встановила у лютому рекорд з продажу за цей місяць – було реалізовано 8846 автомобілів. Виробник спорткарів продав на 19,4% більше автомобілів у порівнянні з аналогічним місяцем минулого року. Результати продажу у лютому стали рекордними для цього місяця за всю історію компанії.

Бернхард Майєр, член правління Porsche AG, який відповідає за збут та маркетинг, повідомив: «Кращі за всю історію нашої компанії результати продажу у лютому підтверджують правильність нашої політики постійного росту у 2012 році. Сила нашого бренду, різноманітна гама нових продуктів та тісна взаємодія з нашими партнерами по збуту дозволяють нам з впевненістю дивитися у майбутнє».

У лютому Porsche вдалося перевищити показники продажу попереднього місяця у всіх регіонах. В Азійсько-Тихоокеанському регіоні за звітний місяць замовникам було продано 3393 нових автомобілі (+43,4%). За цей же період у Китаї було реалізовано 2288 автомобілів, що в порівнянні з лютим 2011 року є ростом на 74,0 відсотки. В Європі за звітний місяць обсяги продажу зросли на 11,5%, а в загальному підсумку було продано 2963 автомобілі. На російському ринку у лютому 2012 року виробнику спортивних автомобілів зі Штутгарта вдалося продати на 58,0% більше автомобілів.

Новий Porsche911 Carreraсприяв стрімкому зростанню продажу по всьому світу: у лютому замовникам було передано 1848 спортивних автомобілів, що на 42,8% перевищує показник продажу за аналогічний період минулого року. В Європі та Америці вже почався продаж сьомого покоління цих легендарних спортивних автомобілів. Незабаром їх продаж почнеться в Китаї та інших заокеанських країнах. Динамічно зростали і обсяги продажу Panamera– у лютому було продано 2104 екземплярів, що демонструє зростання у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 37,5%. За звітний місяць було продано 4423 Cayenne (+14,6%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги