Прес-релізи

Porsche Panamera вдруге визнано найбільш популярним автомобілем у Європі

Porsche Gran Turismo переміг в найбільш масштабному європейському інтернет-опитуванні

Штутгарт. Porsche Panamera виборов приз в автопремії Internet Auto Award в категорії автомобілів класу «люкс». Користувачі порталу AutoScout24 вдруге присудили Gran Turismo перше місце з 2010 року.

Д-р Гернот Дольнер, директор підрозділу автомобілів Panamera, від імені компанії  Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт, отримав нагороду під час прийому в рамках Женевського автосалону. «Panameraпропонує ідеальне поєднання спортивних якостей та практичності», - прокоментував д-р Дольнер. – «Автомобіль випускається в дев’яти модифікаціях – жоден інший конкурент не може запропонувати клієнтам такого різноманіття», - продовжив д-р Дольнер.

Модельний ряд охоплює економічні 6-циліндрові автомобілі, особливо ефективний дизельний варіант та повногібридну модель, яка може їхати виключно на електротязі. Окрім зазначених варіантів, Panameraдоступний в спортивних модифікаціях S, GTS, Turbo таTurbo S. Потужність автомобілів лежить в межах від 250 к.с. до 550 к.с. Panameraв залежності від модифікаціє буває повноприводним та задньоприводним, комплектується механічною, 8-ступінчастою автоматичною трансмісією або Porsche-Doppelkupplung(PDK).

На найбільшу інтернет-премію в Європі претендувала 351 модель в десяти різних категоріях. Майже 162 000 он-лайн користувачів з восьми європейських країн взяли участь в опитуванні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги