Прес-релізи

У Києві стартував конкурс «Київ – казкова столиця»

Київська Міська Державна Адміністрація та телеканал Сіті оголошують конкурс «Київ – казкова столиця» на найкреативніше оформлення фасадів київських будівель до Новорічних та Різдвяних свят. Мета проведення конкурсу – покращення естетичного вигляду міста, ствердження позитивного іміджу столиці України, створення казкової атмосфери у місті Києві у період зимових свят.

Учасниками проекту можуть стати юридичні та фізичні особи, які власними силами оформлятимуть фасади офісних або приватних будівель, вітрини магазинів, ресторанів, салонів, установ, тощо. Про кожного із учасників конкурсу «Київ – казкова столиця» телеканал Сіті виготовляє та розміщує в ефірі та на сайті міжпрограмний ролик. Переможець конкурсу визначатиметься мешканцями та гостями столиці шляхом голосування на сайті телеканалу Сіті www.city-tv.kiev.ua

Учасник конкурсу «Київ – казкова столиця», який набере найбільшу кількість голосів городян, напередодні новорічних свят отримає запрошення на участь у інформаційно-розважальному проекті «Сіті Ранок», де протягом 10 хвилин матиме можливість поспілкуватися з ведучими програми.

Всі учасники конкурсу «Київ – казкова столиця» отримають подяку від Київської Міської Державної Адміністрації.

Конкурс«Київ – казкова столиця» триватиме з 01 грудня 2011 року до 25 грудня 2011року.

Докладніше про правила участі в конкурсі дивіться на: www.сity-tv.kiev.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги