Прес-релізи

Компанія Porsche успішно продовжує у жовтні свою переможну ходу

Продаж автомобілів в жовтні

Штутгарт. Компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт знову збільшила обсяги продажу в жовтні 2011 року і з урахуванням показників продажу попередніх місяців подолала відмітку у 100 000 реалізованих автомобілів. У порівнянні з аналогічним місяцем минулого року продаж зріс на 6,8% і склав в загальному підсумку 9419 автомобілів. За перші десять місяців цього року завод в Цуффенгаузені відправив замовникам 100 391 нових автомобілів, тобто на 28,2% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. «Наша чудова продукція дозволила нам разом з нашими торговими організаціями уже на сьогоднішній день продати понад 100 000 автомобілів», - говорить Бернхард Майєр, член Правління, який відповідає за збут та маркетинг концерну Porsche AG.- «Тому ми можемо заявити, що, не дивлячись на зміни в модельному ряді 911, ми, судячи з усього, встановимо в 2011 році новий рекорд продажу».

У жовтні 2011 року концерн Porsche зміг збільшити обсяги продажу практично в усіх регіонах. Особливо високими вони знову були у Китаї, який є для Porsche другим за величиною ринком у світі. Саме на цьому ринку завод Цуффенгаузена зміг реалізувати майже на половину більше автомобілів, ніж у жовтні минулого року. Показники продажу виробника спортивних автомобілів збільшилися майже на 5%. Особливо популярною на китайському ринку є дизельна версія моделі Panamera. В загальному підсумку було продано 139 автомобілів з дизельним двигуном.

Найбільшим успіхом серед моделей Porsche в усьому світі знову користувався Cayenne. Лише в жовтні концерн із Цуффенгаузена продав близько 5200 спортивних позашляховиків, що перевищило показники того ж місяця минулого року  приблизно на одну п’яту. За перші десять місяців у порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяги продажу Cayenne зросли на 63% і склали близько 50 600 автомобілів. Майже 3500 з них були гібридними версіями. Ці показники дозволили концерну Porsche ще більше зміцнити свою лідируючу позицію у сегменті позашляховиків з гібридним приводом.

В Україні за 10 місяців 2011 року модель Cayenne посіла друге місце у сегменті великих преміальних позашляховиків, що стало кращим досягненням за всю історію офіційних продажів марки Porsche в Україні, яка розпочалася у 2004 році. З результатом 378 реалізованих автомобілів моделлю Cayenne продемонстровано приріст у 80% відносно аналогічного показника минулого року – таким чином, темпи росту продажу моделі перевищили вдвічі темпи зростання ринку преміальних позашляховиків в цілому.  Всього офіційним дилерам Porsche в Україні вдалося реалізувати 480 автомобілів Cayenne останнього покоління, починаючи зі старту продажу в Україні у травні 2010 року. Так само успішною стала модель Porsche Panamera, яка з часу появи на ринку України у вересні 2009 року  міцно закріпилася на другому місці у своєму класі -  за 10 місяців 2011 року  продано 128 екземплярів автомобіля. Обсяги продажу спорткарів 911, Boxster та Cayman у зазначений період також зросли на значні 36%. Загалом ці досягнення дозволили Porsche посісти п’яте місце серед преміум-брендів ринку України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги