Прес-релізи

Прем’єра нового 911 Carrera у США та світова прем’єра нової моделі Porsche

Porsche на автосалоні у Лос-Анджелесі 2011

Штутгарт. Компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт, планує представити дві зіркові моделі на автосалоні у Лос-Анджелесі 2011: 16 листопада під час прес-конференції Porsche новий 911 Carrera дебютує на Американському континенті,  при цьому відбудеться світова прем’єра моделі, яка вирізняється видатними показниками динаміки та яскравою зовнішністю.

Інші моделі, передбачені програмою автошоу, не менш привабливі. Відвідувачі зможуть побачити гібридні версії Panamera та Cayenne, що поєднують в собі непересічні показники динаміки, високу ефективність та низький рівень викидів, а також безкомпромісні спортивні автомобілі Boxster та Cayman з центральним розташуванням двигуна та салоном для двох.

Новий 911 Carrera буде презентовано на американському ринку як повністю нове покоління моделі з колісною базою, довшою на 100 мм за попередника. Новий витончений дизайн, інноваційний кузов з алюмінію та сталі роблять нове покоління моделі більш легким, спортивним та комфортним. Перша у світі семиступінчаста механічна трансмісія  буде встановлюватися у базовій комплектації, у якості опції пропонується також 7-ступінчаста Porsche Doppelkupplung (PDK). Нові системи активного контролю виводять динамічні показники на якісно новий рівень.

Встановлюючи стандарти у своєму класі, як це було впродовж поколінь, новий 911 Carrera підіймає показники динаміки та ефективності ще вище. Автомобіль споживає 8,2 л палива на 100 км, при цьому споживання палива та рівень викидів до 16% нижче у порівнянні з попередником. Нове покоління представляють 911 Carrera з 350-сильним 6-циліндровим двигуном об’ємом 3,4 л та 911 Carrera S з 3,8-літровим двигуном потужністю 400 к.с. – автомобілі є лідерами за показниками розгінної динаміки у своєму класі (4,3 с та 4,6 с до 100 км/год відповідно).

Поєднання спортивної динаміки та високої ефективності – ключова характеристика усіх автомобілів Porsche. Panamera S Hybrid та Cayenne S Hybrid додатково її підкреслюють. В преміум-класі Гран Туризмо – найшвидший, при цьому найбільш економічний повний гібрид з найнижчим рівнем викидів CO2; Cayenne S Hybrid з аналогічним двигуном приносить технології Porsche у клас позашляховиків. Обидва автомобілі мають загальну потужність 380 к.с. та можуть не лише пересуватися на короткі дистанції виключно на електроприводі, але й рухатися на високих швидкостях з вимкненим двигуном  внутрішнього згоряння, при цьому зводячи до мінімуму викиди в атмосферу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги