Прес-релізи

«Winter check» – сезонна сервісна кампанія від Porsche

Експлуатація автомобіля в зимових умовах вимагає належної підготовки та особливої уваги до безпеки пересування. У зв’язку з цим в офіційній дилерській мережі Porsche з 1 листопада 2011 року розпочинається сервісна кампанія під назвою «Winter check». Незалежно від того, на якому автомобілі пересувається клієнт, - сучасній моделі, класичному авто чи на справжньому раритетному Porsche- сервіс Porsche здатен забезпечити йому належний догляд та обслуговування.

У ході підготовки до зими під час комплексу процедур під назвою "Winter Check" сервісні центри Porscheретельно перевіряють усі ключові агрегати  та компоненти, які відіграють важливу роль у забезпеченні належного рівня безпеки. До таких належать двигун, підвіска, гальма, нижня частина кузова, світлові прилади, а також внутрішнє та зовнішнє обладнання. Крім того, перевірці підлягають рівень рідини у бачках омивачів скла та у контурі охолодження двигуна. Завдяки послузі миття автомобіля у поєднанні з захистом лакофарбового покриття можна вберегтиавтомобіль від негативного впливу хімічних реагентів, які використовують для очищення доріг від льоду.

Крім того, офіційні дилерські центри Porsche пропонують широкий вибір зимових шин та оригінальних дисків, а також за потреби забезпечують зберігання літньої гуми. Шини, що пропонуються для зимової експлуатації, мають відповідне для Porsche маркування, що свідчить про успішне проходження численних виснажливих тестів. Їх характерними ознаками є зменшений рівень шуму та знижений опір коченню, що позитивно впливає на споживання палива. Ключовий момент, який заслуговує на особливу увагу з точки зору забезпечення безпеки, - коротший гальмівний шлях, причому в порівнянні не лише з літніми шинами, але й із всесезонними.

Зимовий сезон сприяє активному відпочинку. Завдяки інтелектуальним системам транспортування від Porsche Tequipment на даху автомобіля можна з легкістю перевозити лижі, сноуборди, а також громіздкий багаж. Крім того, покриття багажного відсіку та двосторонні килимки дозволяють захистити  багаж від бруду, а  сітки для речей – надійно його закріпити. Якщо автомобіль потребує встановлення жорсткого даху для зимової експлуатації, цю послугу також можна замовити. Традиційно в офіційних дилерських центрах в наявності дитячі крісла, які забезпечують надійний захист для найменших членів екіпажу під час поїздок. 

І, нарешті, дилерська мережа Porsche пропонує не лише аксесуари для автомобілів – кожний шанувальник Porsche знайде для себе оригінальний одяг та аксесуари з колекції Porsche Design Driver’s Selection,які вирізняються високоякісними матеріалами, функціональністю та вишуканим дизайном. Яскравим прикладом унікальності товарів  євиготовленаіз надзвичайно м'якого матеріалу курткаPrimaLoft®, якачудово зберігає тепло та відштовхує вологу. Іншийпрекрасний зразок – вітрозахисна, водонепроникна, з дихаючої тканини, всепогодна куртка Gore-Tex®. Речі з асортименту Porsche Design Driver’s Selectionможуть стати чудовим новорічним чи різдвяним подарунком для будь-якого шанувальника автомобілів в цілому та легендарного бренду Porsche зокрема. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги