Прес-релізи

Фінансова Група Порше інвестувала в Україну близько 450 млн гривень

На початку жовтня Фінансова Група Порше підписала чотирьохтисячний ювілейний договір на фінансування. Таким чином, з початку роботи в Україні група профінансувала купівлю більше 4 тисяч автомобілів Volkswagen, Audi та Porsche, інвестувавши в ринок України близько 450 млн грн.

Динаміка розширення клієнтської бази компанії нарощує оберти. За поточний рік Фінансова Група Порше планує підписати понад 2000 договорів фінансування, а вже наступного 2012 року збільшити і цю цифру вдвічі: до 4200, у тому числі за рахунок впровадження нової послуги «управління автопарком», яка була представлена ​​у вересні цього року. Для порівняння: у 2010 році компанія профінансувала придбання 1420 автомобілів Volkswagen, Audi та Porsche.

Частка Фінансової Групи Порше у фінансуванні брендів VW і Audi становить 20%, а з сервісним обслуговуванням компанія має намір довести цей показник до 30%.

«У травні наша компанія подолала 3-тисячний рубіж, а сьогодні ми з радістю відзначаємо черговий ювілей - 4000 підписаних контрактів, - говорить генеральний директор Порше Лізинг Йозеф Граф. - Таке значне зростання менше ніж за півроку говорить про правильність вибраної стратегії. Крім того, зростанню кількості договорів фінансування сприяє поступовий вихід із кризи автомобільного ринку України».

Відмінною рисою Фінансової Групи Порше є незначна частка неплатежів у портфелі. Відсоток проблемних договорів компанії в посткризовий період склав близько 1%, тоді як деякі фінансові установи мали у своєму портфелі близько 30% неплатежів. З 4000 контрактів, укладених Фінансової Групою Порше на фінансування, по 800 договорам кошти вже виплачені. Це відмінний показник стабільності роботи компанії і основа для подальших оптимістичних прогнозів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги