Прес-релізи

Допрем’єрний показ нового 911 Carrera на заводі Porsche у Лейпцигу

Лейпциг. 28-29 вересня українські шанувальники Porsche взяли участь в унікальній події, організованій Porsche AG виключно для представників країн Центральної та Східної Європи. В рамках заходу гості з України, Польщі, Чехії та інших країн мали можливість побачити нещодавно презентований у Франкфурті автомобіль Porsche 911 Carrera, протестувати на треку у Лейпцигу практично весь модельний ряд Porsche, а також відвідати з екскурсією завод, який випускає Panamera та Cayenne.

Під час прийому в Porsche Leipzig представники України змогли не лише побачити новий 911 Carrera, переконатися у комфорті нового салону, першими ознайомитися з програмою індивідуалізації Porsche Exclusive для нещодавно презентованої моделі, але й порівняти попереднє та нинішнє покоління 911. Презентовані пакети зовнішнього дизайну Sport Design та Aero kit Cup пройшли тестування в аеродинамічній трубі дослідницького центру Porscheу Вайзаху та не лише роблять зовнішність автомобіля надзвичайно виразною, але й несуть функціональне навантаження. Наступного дня учасники заходу провели тест-драйв автомобілів Porsche. Початок тесту було покладено на позашляховому треку, який раніше був танковим полігоном, – саме там учасники заходу випробовували Porsche Cayenne. Підйоми та спуски, подолання броду, діагональне вивішування – практично усі позашляхові технології були продемонстровані на практиці та вразили усіх присутніх. Друга секція тест-драйву передбачала заїзди на треку на спортивних Porsche– 911, Boxster, Caymanбули у розпорядженні гостей майже годину. Під керівництвом досвідченого інструктора Porsche учасники невпинно покращували час подолання кола. До речі, трек Porsche Leipzig повністю відповідає вимогам FIAта включає в себе повороти з найвідоміших гоночних треків світу.

Родзинкою програми стало відвідування заводу Porsche, який випускає моделі Panamera та Cayenne. Найсучасніші технології, високоефективний виробничий процес, ідеальний порядок у цеху – учасники заходу мали можливість побачити, що стоїть за добре знаною якістю Porsche.

Приємним доповненням до тестової програми стало відвідування одного з найбільших магазинів Porsche Design Driver’s Selection, де можна було придбати сувенірну продукцію Porsche, одяг тощо.

Побачити новий 911 Carrera в Україні можна буде в грудні цього року. Офіційні дилери Porsche вже приймають замовлення на автомобіль. Вартість купе 911 Carrera становить від 107 700 євро, 911 Carrera S– від 124 200 євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги