Прес-релізи

Фінансова Група Порше зміцнює свої позиції в сегменті корпоративних продажів

З травня 2011 року в структурі Фінансової Групи Порше розпочав роботу фліт-відділ, який готовий запропонувати корпоративним клієнтам найбільш вигідні умови фліт-продажу автомобілів Volkswagen і Audi в лізинг. Крім фінансових переваг, умови фліт-лізингу дають можливість клієнтам отримувати максимальну вигоду від експлуатації автомобіля з мінімальною витратою матеріальних і людських ресурсів

Фліт-лізинг - це послуга щодо надання в лізинг автомобілів корпоративним клієнтам, які купують транспортні засоби великими партіями (як правило, понад 10 автомобілів одночасно). При цьому всі клопоти щодо реєстрації транспортних засобів в державних органах, їх регулярного технічного обслуговування, оформлення страховки тощо бере на себе Фінансова Група Порше.

Умови надання автомобілів в лізинг обговорюються в кожному конкретному випадку. У середньому передплата становить 15-20% від вартості автомобіля без додаткових комісій, а всі можливі витрати включаються в щомісячний лізинговий платіж: вартість фінансування автомобіля, страховий платіж, оплата зборів до пенсійного фонду, сервісні послуги. Оскільки умови лізингу виключають необхідність сплати відразу всієї суми вартості авто, клієнт отримує можливість оптимально розпорядитися вільними фінансовими коштами.

Фліт-відділ Фінансової Групи Порше почав свою роботу всього кілька місяців тому, але навіть за такий короткий строк йому вже вдалося залучити 5 великих клієнтів. Найбільшою популярністю послуга фліт-лізингу користується серед фармацевтичних компаній, сільгосппідприємств, таксомоторних підприємств, тютюнових компаній, а також виробників харчової промисловості.

«На даний час найбільш активний попит на послуги фліт-лізингу спостерігається серед компаній, автопарки яких налічують більш, ніж 30 автомобілів, - говорить генеральний директор Порше Лізинг Йозеф Граф. - Навіть ті компанії, які мають можливість розрахуватися за автомобілі готівковими коштами, переходять від прямої покупки до лізингу. Це вигідно для них, оскільки ми беремо на себе всю сервіс-частину і надаємо послуги за принципом єдиного вікна, коли один менеджер контролює всі процеси, пов'язані з автомобілями кожної конкретної компанії. Найближчим часом ми плануємо ще більше розширити спектр послуг фліт-лізингу і пропонувати клієнтам комплексне управління автопарком ».

Сплеск інтересу до фліт-лізингу пояснюється і введенням з 1 квітня 2011 року більш лояльних норм нового Податкового кодексу, які дозволили зменшити витрати великих компаній і підприємців на лізинг автомобілів як мінімум на 20-25%.

Хітом корпоративних продажів цього року має всі шанси стати автомобіль VW PoloSedan з бензиновим двигуном 1,6 л і просторим багажником. Він успішно конкурує в своєму сегменті завдяки виваженій вартості, оптимальним технічним характеристикам, готовності до експлуатації в умовах особливого клімату і стану доріг Україна. Всього за 3 місяці цього року Фінансова Група Порше передала клієнтам в лізинг понад 40 автомобілів VW PoloSedan, найближчим часом очікується поставка ще 40 авто.

Додатковою перевагою компанії є тісна співпраця з дилерськими і сервісними центрами Volkswagen і Audi в Україні, завдяки якому клієнти Фінансової Групи Порше завжди можуть отримати сервісну підтримку, в якому куточку України вони б не перебували.

Додаткову інформацію та конкретні пропозиції щодо умов фінансування Ви можете отримати у дилерів Volkswagen та Audi на всій території України або в Інтернеті www.porscheleasing.com.ua

PorscheFinanceGroupпредставлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна» і «ПоршеМобіліті». Вони перебувають у власності австрійського «Порше Банку», який в свою чергу відноситься до «Порше Холдингу», холдинг є частиною концерну Volkswagen. В Україні компанії PorscheFinanceGroup надають послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi і Porsche як для юридичних, так і для фізичних осіб і є лідерами ринку фінансування автомобілів.

Інформаційна підтримка:

Комунікаційне агентство SPN Ogilvy

Анастасія Пургіна

e-mail: a.purgina@spnogilvy.com

Галина Страпчук

Менеджер по роботі з клієнтами

Тел. 044 -254-63-73

Моб. 067-405-25-07

e-mail: g.strapchuk@spnogilvy.com

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги