Прес-релізи

«Імперія кави» створить бадьорий настрій у вашому офісі та домі

Офіційний дистриб'ютор кави Lavazza, компанія «Імперія кави» - пропонує безкоштовну оренду кількох моделей кавоварок Lavazza BLUE. Ваш бадьорий офіс - наша турбота!

Відтепер кавоварку Lavazza BLUE можна встановити в офісі або будинку БЕЗКОШТОВНО! Для цього достатньо просто замовляти від 50 до 200 порцій кави Lavazza на місяць!

Lavazza BLUE - це стильні, компактні каво-машини, що дозволяють отримувати чудовий еспресо з мінімальними витратами зусиль і часу. Кавоварки Lavazza ідеальні для використання у барах, ресторанах, офісах та у власних помешканнях.

Купуючи 50 капсул на місяць будь-якої кави Lavazza BLUE, Ви отримуєте абсолютно безкоштовно в оренду кавоварку Lavazza Blue 850.

Lavazza BLUE 850працює від напруги електромережі 220V. Номінальна потужність кавоварки - 850 W. Матеріал-ABS, ємність резервуара з водою: 2,4 літра.Для приготування еспресо досить натиснути лише одну кнопку. Розміри кави машини - 240x340x240 мм. Вага - 4,3 кг.

Для покупців 100 капсул кави, пропонується безкоштовна оренда кавоварки Lavazza BLUE LB 1001, номінальною потужністю 1050 W і ємністю резервуара з водою 1,4 л, який має індикатор низького рівня води. Матеріал - ABS. Кавоварка обладнана пристроєм автоматичного викиду використаних капсул у ящик, місткістю до 10 капсул. За бажанням каво-машину можна приєднати до системи водопостачання. Розміри - 275x365x290 мм. Вага -10 кг.

Покупцям 150 капсул кави Lavazza BLUE пропонується кава-машина Lavazza BLUE 1100, потужністю 1000 W. Матеріал - PC, ємність резервуара з водою - 1,8 л. Резервуар з датчиком, що контролює об'єм води. Кавоварка обладнана пристроєм автоматичного викиду використаних капсул у ящик, місткістю до 17 капсул. Передбачена функція налаштування дозування напою, часу попереднього заварювання, температури та жорсткості води. Розмір каво-машини - 275x365x290 мм. Вага - 8,7 кг.

Ті ж, хто купує 200 капсул кави на місяць, можуть отримати у безкоштовну оренду кавоварку Lavazza BLUE LB 2301, потужністю 1600 W. Матеріал - ABS. Ємність резервуара для води, обладнаного датчиком контролю обсягу води, - 4 л. Кавоварка обладнана фільтром для води Brita Intensa. Передбачений автоматичний викид використаних капсул у ящик, місткістю до 20 капсул. Також каво-машина обладнана системою електронного контролю кількості напою, температури води, використаних капсул у ящику. Розміри - 327x391x473, Вага: 10.5 кг. Цю модель також можна приєднати до системи водопостачання .

Поціновувачам кави, компанія  «Імперія кави» також пропонує великий асортимент напою в капсулах.

Зокрема, кава Lavazza Blue Dolce - 100% «Арабіка». Суміш мелених зерен з ніжним ароматом, що складається з високоякісного бразильського та індійської кави. Це преміум-бленд кави Lavazza з м'яким смаком.

Lavazza Blue Dolce Crema- суміш «Преміум» з бразильської та індійської кави найвищої якості. Спеціальний купаж і помол дозволяють отримати солодкий насичений еспресо зі стійкою густою пінкою та стійким присмаком.

Lavazza Blue Intenso- суміш відбірної «Арабіки» з Бразилії та Центральної Америки (40%) і «Робусти» з Південно-Східної Азії (60%). Кава з насиченим і глибоким смаком та ароматною пінкою.

Lavazza Blue Decaffeinatо- 100% ексклюзивних зерен «Арабіки» без кофеїну. Завдяки ідеально точним пропорціям і бездоганному помолу зерен, напій має підкреслено м'який солодкуватий смак з легким шоколадним відтінком.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись, зателефонувавши за номером телефону +380 (44) 228-66-78 або на офіційному сайті ТОВ «Імперія кави».  http://www.empire-coffee.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги