Прес-релізи

Нова виставка у музеї Porsche “80 років Porsche Engineering”

Незвичайні експонати у музеї Porsche

Штутгарт. Заснувавши конструкторське бюро у Штутгарті у 1931 році, Фердинанд Порше поклав початок успіху компанії, яка нині знана як Porsche AG. Віддаючи належне круглій даті, музей організував спеціальну виставку під назвою “80 років Porsche Engineering”.  До 11 вересня 2011 року відвідувачі музею мають можливість ознайомитися з найбільш знаковими та цікавими розробками, створеними за останні 80 років. До їх уваги – 20 експонатів, починаючи з повноцінногоавтомобіля до окремих двигунів, трансмісій та проектів, які мають значення і до сьогодні.

Наприклад, серед експонатів – створений на замовлення Wanderer у 1931 році автомобіль Wanderer W22 з 6-циліндровим двигуном об’ємом 1,7 або 2 л, відомий у Porsche як Type 7. Через два роки Auto Union замовила дизайн гоночного автомобіля для серії Grand Prix, який нині є одним з легендарних спортивних автомобілів усіх часів. Знаменитігонщики Ганс Стак та Бернд Роузмеєр здобули 30 перемог у перегонах та встановили 15 світових рекордів між 1934 та 1937 рокамина ньому. Дизайн компактного мінівену Opel Zafira, як і розробка Mercedes-Benz 500 E, який в 1990-1995 роках випускався на заводі Porsche у Цуффенгаузені, також здійснювалися конструкторським бюро Porsche.

Виставка, яка стала наймасштабнішим заходом у музеї Porsche з моменту його відкриття, здивує відвідувачів незвичайними розробками Porsche поза межами автомобільної індустрії. Окрім двигуна Harley-Davidson “V-Rod”, музей Porsche демонструє оригінальні сани, створені інженерами Porsche спільно з професійним спортсменом Георгом Хаклом. Саме на цій моделі спортсмен здобув Олімпійське срібло у 2002 році. Крісло під назвою “Adventure” з електроприводом та незалежною пружинноюпідвіскоюусіх коліс, розроблене Porsche у 2004 роціразом з Ulrich Alber GmbH, також представлене на експозиції.

Окрім традиційних екскурсій по музею, під час дії виставки проводяться ексклюзивні екскурсії під назвою «80 років Porsche Engineering».

В той же час музей Porsche оголошує змагання серед дітей з креативності під назвою «Шукаємо наступне покоління винахідників» – діти віком до 12 років мають можливість продовжити шлях Фердинанда Порше. До 22 серпня вони можуть подати оригінальні ідеї та винаходи, пов’язані з автомобілями. Дерев’яні, пластилінові, паперові, пластикові моделі та конструкціїприймаються до розгляду. Найкраща ідея, звичайно ж, буде винагороджена. Розробки можуть бути передані до розгляду безпосередньо у музеї Porsche або ж надіслані за адресою Porsche museum, visitor service, Porscheplatz, 70435 Stuttgart з поміткою “Next generation of inventors wanted”.


Детально про музей Porsche http://www.porsche.ua/ua/porsche/museum

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги