Прес-релізи

Програму по розробці прототипу LMP1 затверджено

Porsche повернеться у Ле Ман у 2014 році

Штутгарт. Porsche повернеться у перегони в Ле Мані у 2014 році забсолютно новимпрототипомLMP1. Здобувши 16 перемог, Porsche залишається найуспішнішим виробником у цих перегонах. Остання перемога була здобута в 1998 році автомобілем Porsche 911 GT1.

Маттіас Мюллер, головаправління Porsche AG, наголосив: «Автомобільний спорт завжди залишався невід’ємною частиною бренду Porsche. Тому для нас повернення у вищу лігу автомобільного спорту було лише питанням часу. Досягнення Porsche у Ле Мані залишилися неперевершеними. І ми б хотіли здобути чергову перемогу у перегонах.»

За допомогою команди Penske Racing, яка успішно брала участь в перегонах у 2006-2008 роках на прототипі RS Spyder, а також інших клієнтських команд по всьому світу, Porsche встановили новий стандарт у класіLMP2. Так, завдяки розробкам інженерів у Вайззаху, команда вперше використала високообертнийдвигун з безпосереднім впорскуванням палива, DFI, встановивши нові стандарти ефективності. Нещодавно Porsche за допомогою 911 GT3 R Hybrid адаптували абсолютно нову технологію для використання її у перегонах та досягли значного зниження витрат палива.

Хартмут Крістен, голова Porsche Motorsport, вже готовий до однієї з найбільш складних програм з розробки спортивних автомобілів в історії компанії. «Ми з нетерпінням чекаємо старту програми та сподіваємося на продовження успіху Porsche RS Spyder. Завдяки підтримці програми спортивних прототипів в американській серії Ле Ман ми озброєнні найновішими технологічними розробками. Зараз ми займатимемося оцінкою різних концепцій нового автомобіля. Остаточний варіант багато в чому залежатиме від регламенту 2014 року. Для нас він може відкрити нові можливості у зв’язку з інтеграцією гібридних технологій.»

Ганс Геррманн та Річард Аттвуд вперше перемогли у Ле Мані у 1970 році на легендарному 917. Шістнадцята і остання на даний момент перемога здобута у 1998 році на 911 GT1. В 2008 та 2009 роках прототип Porsche RS Spyder перемагаву класі LMP2.

Офіційне відео з приводу повернення до Ле Ману можна переглянути за посиланням www.porsche.com/lemans.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги