Прес-релізи

Перегони «24 години Нюрбургринга»

Тріумф Porsche на «Північній петлі»

Штутгарт. Цьогорічні перегони «24 години Нюрбургринга» були одними з найбільш драматичних та захоплюючих. На очах у 220 000 глядачів заводські пілоти Porsche Марк Ліб (Німеччина), Тімо Бернхард (Німеччина) та Ромен Дюма (Франція) здобули тріумфальну перемогу для Porsche, фінішувавши першими у 39-х перегонах на знаменитій «Північній петлі» та здолавши сильних конкурентів з команд BMW, Mercedesта Audi.

Для Porsche, стайні PorscheTeamManthey, а також гонщика Тімо Бернхарда здобута перемога стала п’ятою в цих перегонах за останні шість років.

За допомогою автомобіля Porsche911 GT3 RSRPorscheвдалося стати на чолі пелетону о 23.25 та залишатися попереду до фінішних прапорів. Porsche911 GT3 RSRвстановив новий рекорд траси, подолавши 156 кіл та 3958,968км завдяки неймовірним зусиллям пілотів та команди в цілому. 16 годин та 35 хвилин попереду конкурентів, 108 швидких та безпомилкових кіл, не зважаючи на тиск конкурентів та складні умови одного з найпідступніших треків на планеті, що вкотре засвідчило надійність автомобіля та рівень підготовки пілотів.

Під час перегонів виникла лише одна критична ситуація – під час заїзду  на піт-стоп паливний насос не працював. Автомобіль залишався не заправленим, а команда гаяла час. То ж механікам не залишалося нічого іншого, як перетягнути автомобіль до іншого насосу, хоч команда і втратила при цьому майже хвилину.

Для Porsche 911 GT3 R Hybridгонка видалася не такою успішною, проте пілотам Йоргу Бергмайстеру (Німеччина), Річарду Літцу (Австрія), Марко Хольцеру (Німеччина) та Патріку Лонгу (США) вдалося посісти почесне 28 місце.

Porsche 911 GT3 R, який представляв Manthey Racingта успішно розпочав перегони, було вирішено закликати до боксів стайні. Команда зосередилася на екіпажі, який очолив пелетон. Стратегія виявилася успішною – Porsche здобув тріумфальну перемогу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги