Прес-релізи

Випущено понад 300 000 Porsche Boxster і Cayman

Історія успіху – 15 років модельному ряду Boxster

Штутгарт. 15-річчя з початку виробництва Porsche Boxster компанія Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Штутгарт відзначила подоланням рубежу в 300 000 випущених Porsche Boxster та Cayman. Таким чином, центральномоторний двомісний автомобіль від Porsche зі стильним, не підвладним моді дизайном набуває статусу легендарного спортивного автомобіля. У якості ювілейного автомобіля на початку червня з конвеєра заводу в Штутгарт-Цуффенгаузені зійшов Boxster Spyder у кольорі Platinum Silver Metallic з салоном із натуральної шкіри кольору Carrera Red, призначений для одного з німецьких клієнтів.

Для тривалого успіху моделі є цілком конкретні передумови: на базі незмінної центральномоторної компоновки концепція Boxster і Cayman постійно вдосконалюється і, як і раніше, вважається стандартом для спортивних автомобілів свого класу. На одному з найважливіших експортних ринків, у Сполучених Штатах, Boxster і Cayman вже десятий рік поспіль входять у десятку найкращих автомобілів „10 Best“ і займають друге та третє місця в Німеччині у рейтингу автомобілів, які не втрачають свою вартість, слідуючи одразу за 911.

Історія виникнення  Boxster свідчить про такі типові для виробника спортивних автомобілів якості, як уміння, мужність та мудрість. В економічно непрості часи компанія ризикнула перейти до наступальних дій та в 1993 році на автомобільному салоніу Детройті презентувала концептуальну модель класичного родстера з центральномоторною компоновкою. Дизайн концепту асоціювався з легендарними Porsche 356 №1 та 550 Spyder. Грандіозний резонанс, який викликала прем’єра, став поштовхом до серійного виробництва Boxster, яке розпочалося влітку 1996 року.

Динамічні форми, видатні ходові якості, вигідна ціна забезпечили стрімкий злет продажу центральномоторного спортивного автомобіля, а також розширення кола клієнтів Porsche. В продовження успішної концепції компанія Porsche на платформі відкритого двомісного автомобіля додатково розробила модель у кузові купе під назвою Cayman, світова прем’єра якої відбулася на автосалоні у Франкфурті у 2005 році. У зв’язку з величезним попитом на Boxster та Cayman їх виробництво здійснюється не лише у Цуффенгаузені, але й на заводі компанії Valmet Automotive у Фінляндії.

Модельний ряд на разі включає чотири відкритих варіанти автомобіля - Boxster, Boxster S, Boxster S Black Edition та Boxster Spyder, а також варіанти у кузові купе - Cayman, Cayman S, Cayman S Black Edition та Cayman R. Діапазон потужності перерахованих автомобілів становить від 255 к.с. до 330 к.с., а витрати палива завдяки концепції Porsche Intelligent Performance становлять від 9,4 л/100 км до 9,8 л/100 км.

Детально про Porsche Boxster –www.porsche.ua/ua/models/boxster

Детально про Porsche Cayman - www.porsche.ua/ua/models/cayman

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги