Прес-релізи

Шість днів мистецтва: завершився третій Bouquet Kyiv Stage

Цьогорічний фестиваль охопив понад 40 музичних, театральних і літературних подій.

З 20 по 26 серпня у заповіднику «Софія Київська» відбувався третій фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, організований Домом «Майстер Клас». Це були шість днів музики, виставок, театру, літературних читань і дискусій, інтерактивних дитячих програм і бесід під ясенем з людьми, що творять зміни.

Загалом відбулося близько 40 подій, частина з яких транслювалися онлайн.

 

Тема, яка цього року об’єднала різні жанри мистецтва в єдиному просторі, – «Місто майстрів». А меседж Bouquet Kyiv Stage 2020, який виник під час карантину, – «Життя триває!».

Цього року Bouquet Kyiv Stage став фестивалем прем’єр. У його фокусі були українські митці, а також Голос у всіх його проявах.

«Коли ми формували нову програму, то раптом побачили, що основний учасник цього року  це Голос. Він пронизує музичну програму, втілюється у різноманітті співу –  це і вистави, й опери, і хори. І це, напевно, теж невипадково. Тому що спів  це провідник у високі форми буття. Саме тому Голос став матрицею програми фестивалю Bouquet KyivStage – 2020», – говорить Ірина Буданська, співзасновниця й ідейна натхненниця фестивалю.

Саме з Голосу, який наповнив місто, розпочався цьогорічний фестиваль. Концерт-відкриття «Простоспів» відбувався на дзвіниці «Софії Київської». Саме там музику Вікторії Польової виконував хор AVE й лунали дзвони. Організатори фестивалю пояснюють: це було символічне повернення голосу міста після тривалого карантинного мовчання. Спів і музика долинали до слухачів із висоти, накривали і огортали, – і це був новий і незвичний концертний досвід.