Прес-релізи

Новинки найбезпечнішої харчової упаковки від компанії СтудіоПак

Упаковка з алюмінієвої фольги вже давно підкорила розвинені країни Заходу, люди зрозуміли, що нічого більш практичного і безпечного для особистого здоров'я, продуктів харчування і навколишнього середовища немає.

 

В Україні ця інновація прийшла не відразу хоча вітчизняний виробник харчових алюмінієвих контейнерів існує вже давно, це компанія studiopack.ua. З початком епідемії і тотального карантину, підприємства HORECA почали замислюватися як максимально убезпечити контакти людей з їжею і людей з людьми. Був введений цілий ряд обмежень і існує до цих пір, але найголовніше це масовий перехід кафе і ресторанів на їжу на винос і на доставку страв додому.

 

У чому доставляти щоб це було максимально безпечно? Це питання з самого першого дня обмежень почало мучити адміністраторів і керівників кафе і ресторанів. Відповідь на нього виявився простою - в алюмінії. Упаковка з харчової алюмінієвої фольги, а простіше сказати алюмінієві контейнери як не можна краще підходять в сьогоднішніх реаліях, це з самого початку знали в команді СтудіоПак. Зараз це питання настільки загострилося що потребує додаткового висвітлення. Характеристики алюмінієвої фольги роблять упаковку з неї найкращим рішення для харчових продуктів. Крім цього хочеться зауважити, що безпека упаковки з алюмінієвої фольги важлива не тільки для блюда яке знаходиться в контейнері, а й здоров'я людини, а це вже стосується кожного.

 

Чому контейнери з харчової фольги безпечні для здоров'я?

 

З самого початку світової пандемії стартували бурхливі дослідження того як поводиться вірус на різних поверхнях, скільки годин живе, як на нього впливає вакцинація населення, тощо. Результати цих досліджень в чомусь актуальні в чомусь змінюються по мірі того, як оновлюється інформація і стає зрозуміло, що вірус динамічно змінюється і пристосовується до навколишнього середовища. Одне можна сказати напевно, що правила, які були актуальними до його появи актуальні і зараз. У нашому випадку це характеристики безпеки властиві алюмінієвій фользі, ці правила залишилися тими ж, якими вони були до появи вірусу.

 

Фольга - абсолютний бар'єр для світла, газу і води. Вона забезпечує майже ідеальне збереження аромату, смаку та інших характеристик продукту, тим самим захищаючи якість продукту.

Фольга стерильна! Завдяки високотемпературному випалу, на ній не ростуть і не поширюються бактерії. Це робить її безпечною для використання з харчовими продуктами і ідеальним захисником від можливого забруднення.

Унікальна характеристика фольги - вона легка і має сильну деформаційних пам'ять, яка дозволяє обернути продукт харчування щільно, без застосування клею або інших систем запаювання якщо його потрібно повторно упакувати.

Фольга має відмінну теплопровідність, що мінімізує час на теплову обробку і повторне нагрівання продукту тим самим заощаджуючи енергію і захищаючи якість продукту в ній при відсутності потреби переміщати його кудись з фольги.

Унікальне поєднання теплової та електричної теплопровідності фольги дозволяє приготувати або підігріти їжу в конвекційній, мікрохвильовій печі або в будь-яких системах на пару.

 

Як можна бачити, фольга - надійний захисник будь-якої страви, у неї зберігається її первісний вигляд, смак і запах. Стінки фольги не входять у взаємодію з блюдом, навіть тривалий час зберігання у фользі ніяк не порушує екосистему страви. У фольгу можна повторно упаковувати, розгортати і м'яти її дуже просто. У фользі можна розігрівати, для цього не потрібно діставати блюдо, особливо зручно це робити якщо у вас в руках алюмінієвий контейнер. Контейнери від СтудіоПак за рахунок унікального сплаву самої фольги можуть бути розігріті в мікрохвильовій печі. Для цього потрібно виконати всього кілька простих правил, які ви зазвичай виконуєте для інших типів упаковки:

 

Алюмінієвий контейнер повинен бути відкритим, зазвичай він доставляється з кришкою. Перед розігрівом в мікрохвильовій печі кришку контейнера потрібно зняти.

Контейнер повинен бути тільки один. Категорично не рекомендується в одну мікрохвильову піч ставити два контейнери заради економії місця, алюмінієвий контейнер повинен бути тільки один.

Контейнер не повинен торкатися стінок мікрохвильової печі. Потрібно підібрати такий розмір алюмінієвого контейнера, який з легкістю можна покласти в мікрохвильову піч і він не буде при розігріві чіпляти внутрішні стінки печі.

 

Новинки форм СтудіоПак 2020

 

У зв'язку попитом, який з значно збільшився на алюмінієву упаковку в останні кілька місяців що обумовлено потребою в безпеці харчових продуктів, компанія СтдуіоПак збільшила асортимент своєї лінійки трьома новими формами. Давайте трохи докладніше розглянемо новинки і зрозуміємо для чого їх краще за все використовувати.

 

Контейнер SP44L. Володіє об'ємом 586 мілілітрів і висотою бортика 57 міліметрів. SP44L це збільшена по висоті копія SP24L і на даний момент - це ідеальний варіант для доставки порційних страв.

Контейнер SP74L. Володіє об'ємом 1300 мілілітрів і висотою бортика 55 міліметрів. SP74L це збільшена по висоті копія SP64L і на даний момент SP74L краще за все підходить для страв на винос в кулінарії.

Контейнер SP84L. Володіє об'ємом 850 мілілітрів при висоті бортика 50 міліметрів. SP84L перший квадратний контейнер виробника СтудіоПак створений спеціально для бургерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги