Прес-релізи

Проєкт з кінолегендами “Великі на великому” відкриється на “Молодості”

Перший показ заплановано на 25 серпня

 

Один з кращих фільмів італійського неореалізму “Ночі Кабірії” Федеріко Фелліні відкриє проєкт Kinove “Великі на великому”, що стартує 25 серпня. Показ стрічки відбудеться в межах 49-го Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”.

 

Фільми Федеріко Фелліні, як окремий всесвіт — ними захоплюються, їх цитують, намагаються відтворити, критикують, порівнюють, але не залишаються до них байдужими. Один з найяскравіших прикладів — “Ночі Кабірії” 1957 року. Оманлива простота неореалізму працює декорацією для розкриття яскравого характеру повії Кабірії — грубої, вульгарної, та водночас простої і наївної героїні, яку блискуче втілила муза та дружина режисера Джульєтта Мазіна.

 

Чорно-білий фільм про мешканців римського “дна” зосереджується не на криміналі, а на людських слабкостях. Наївна, але відважна повія Кабірія, соромлячись своєї професії, безуспішно намагається знайти заможного покровителя, який забрав би її з собою з бідного кварталу. А в глибині душі вона мріє про вічне кохання. Кабірія прагне бути щасливою як ніхто інший. У неї золоте серце, вона ніколи не сумує і готова радіти життю з будь-якого приводу. Кабірія сіє навколо себе доброту, і це часто обертається для неї приниженнями та розчаруваннями. Мріям Кабірії не судилося збутися, вона стає жертвою своєї наївності, але знаходить в собі сили щоразу після чергового падіння зібратися з духом і почати жити заново.

 

“Ночі Кабірії” отримали дві нагороди Каннського кінофестивалю 1957 року, а також премію “Оскар” як “Найкращий іноземний фільм”. За що стрічку визнали одним з кращих творів італійського кінематографу, глядачі побачать 25 серпня в кінотеатрі “Жовтень”. Саме у цей день показуємо відреставровану копію видатного фільму з циклу “Великі на великому”, де є місце добру та злу, розчаруванню та надії, зраді та коханню. Але навіть найтемніша ніч колись зміниться світлим днем.

 

Де: кінотеатр “Жовтень” (вул. Костянтинівська, 26)

Коли: 25 серпня о 19:00

Показ фільму відбудеться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Квитки незабаром доступні на https://ticketsbox.com/molodist/

 

---

 

Ночі Кабірії / Le notti di Cabiria

Італія/Франція, 1957, 110 хв., драма

Режисер: Федеріко Фелліні

У ролях: Джульєтта Мазіна, Франсуа Пер'є

Трейлер: https://youtu.be/FhUfCne_594

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги