Прес-релізи

Перший в Україні стартап отримав свій доступний кредит від Укргазбанку

Укргазбанк видав перший в Україні кредит за держпрограмою «Доступний кредит 5-7-9%» для стартапу.

 

Позичальник - молодий підприємець з Хмельницького, який створив екостартап «ВудВул» для виробництва парафінових ролів на основі волокон деревної вовни.

Держбанк надав йому кредит у розмірі 1,3 млн грн під 7% річних на 3 роки. Фонд розвитку підприємництва надав гарантію, яка покриє 80% суми кредиту. Спочатку над проектом працюватимуть два фахівця, а в подальшому - підприємство забезпечить 8 робочих місць.

Голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко зазначає, що стартап не має аналогів в області, а в світовому масштабі такі підприємства можна перерахувати по пальцях.

«Ми надали кредит на унікальне обладнання. Парафінові роли можна застосовувати для розпалювання гриля, камінів, систем обігріву тощо. Їх фішка, крім високої екологічності і безпеки - відсутність запаху, дуже зручно в побуті. Лише в ЄС обсяг ринку еко-розпалювача з деревної вовни становить 4000 тон на рік », - повідомив банкір.

В Укргазбанку відзначають, що програма «Доступні кредити 5-7-9%» розроблена саме з цією метою - надихати і підтримувати нові стартапи в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги