Прес-релізи

Пральні машини «АЕГ»: топ-3 функціональних моделей

Компанія AEG вже більше 130 років займається на виробництві різної побутової техніки. З конвеєра заводу сходять одні з найбільш затребуваних пральних машин, що відрізняються оригінальним функціоналом та фірмовою надійністю. Кожна модель під брендом «АЕГ» має набір унікальних характеристик, котрі помітно виділяють техніку на тлі конкурентів.

У даній статті ми вирішили детально розглянути три пральні машини АЕГ з різних сегментів та з'ясувати, завдяки чому пристрої утримують свою популярність. Уважно ознайомтеся з нашим оглядом: можливо, саме він допоможе вам правильно вибрати пральну машину.

AEG L9FEA69S – ідеальне рішення для великої родини

Почнемо з важкої артилерії – машини L9FEA69S, що здатна випрати за одне завантаження до 9 кг білизни. Це чудова продуктивність, враховуючи, що апарат має стандартну глибину 60 см. Однак завдяки інноваційному інверторному моторі на постійних магнітах у такий компактний корпус вдалося помістити вражаючу потужність.

Однак велика продуктивність – не єдина перевага даної моделі. Пральна машина L9FEA69S має:

  • низький рівень шуму (45 дБ під час прання та 75 дБ під час віджимання);
  • систему Fuzzy Logic з датчиками ваги, що допомагає адаптувати програму прання залежно від рівня завантаження;
  • швидкісний віджим 1600 обертів на хвилину;
  • більше 25 програм для різного типу речей.

При цьому, незважаючи на широку функціональність, машина споживає мало енергії та відноситься до класу А+++. Експерти заявляють, на виконання програми «Бавовна 60о» у разі повного завантаження машина витратить всього 0,33 кВт. Це вражаюча економічність, похизуватися якою може не кожен виробник.

 

AEG L6SE47SRE – максимальний баланс між ціною та функціональністю

Наступна машина – представник масового сегмента. Такі моделі найчастіше купують жителі міських квартир. Брак вільного простору часто не дозволяє розміщувати повнорозмірні машини з глибиною 60 см. Тому користувачі вибирають компактні моделі, від 46 см і менше.

Відвідавши офіційний сайт aeg.ua ми дізналися, що машина L6SE47SRE має глибину 45 см. Таке виконання дозволяє зручно монтувати її як у ванній кімнаті, так і під кухонною стільницею. Водночас на функціонал та можливостi апарату це не впливає:

  • максимальне завантаження 7 кг;
  • до 1400 обертів на хвилину під час віджимання;
  • сучасний інверторний двигун;
  • максимальна енергоефективність класу А+++.

Дана модель коштує дешевше попередньої та потребує набагато менше місця для встановлення. Однак це позначається зменшеним на 2 кг об’ємом завантаження. Якщо для вас це не критично – сміливо купуйте саме таку машину.

 

AEG L6SE26SRE – компактна та продуктивна

Для тих, кого не влаштовує формат 45 см, підійде модель L6SE26SRE, що має глибину всього 38 см. Водночас її максимальне завантаження становить 6 кг, а під час віджимання барабан розганяється до 1200 оборотів. Місце для такої машини знайдеться навіть у маленькій оселі. .А продуктивності цілком вистачить для задоволення потреб сім'ї з трьох осіб.

Вибирайте оптимальну модель і користуйтеся технологічною, енергоефективною пральною машиною.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги