Прес-релізи

Компанія SOCAR – провідний постачальник преміум-пального в Україні

Азербайджанська нафтова компанія SOCAR працює в Україні з 2008 року.

 

З 2008 року SOCAR збудувала мережу АЗК в різних містах України. Кожний сучасний автозаправний комплекс socar.ua є постачальником пального преміум-класу на українському ринку.

 

Про компанію

 

SOCAR (Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки) – компанія міжнародного рівня, яка займається видобутком нафти, переробкою і продажем пального та нафтопродуктів. Також компанія видобуває газ і масово будує кілометри нафто- і газопроводів. Офіційна штаб-квартира знаходиться у Баку. Уряд Азербайджану об’єднав усі підприємства, виробництва і науково-дослідницькі інститути у нафтовій галузі в єдину державну компанію, яка зараз називається SOCAR. 

 

SOCAR першою в світі пробурила нафтову свердловину сучасного типу ще у далекому 1848 році. Саме видобуток нафти за 8 років зробив місто Баку одним із промислових центрів світу. На початку ХХ сторіччя SOCAR збудувала найдовший на той момент магістральний нафтопровід, що з’єднував Баку та Батумі. 

 

Видобуток нафти на морському дні також вперше в світі розпочала SOCAR – у Каспійському морі. Компанія є першопроходцем у різних сферах нафтовидобувної промисловості.

 

За більш ніж 150 років укладено угоди про постачання та збудовано мережу автозаправних станцій у Азербайджані, Україні, Грузії, Румунії та Швейцарії. Офіційно SOCAR в Україні з 2008 року (саме в цей рік було засноване представництво), а вже у 2011 було збудовано перші 7 заправок, і бензин преміум-класу став доступний українським громадянам.

 

Всього за декілька років Азербайджанська нафтовидобувна компанія імпортувала більше мільярда кубометрів газу, ставши третьою за значущістю на державному газовому ринку за всю історію незалежної України.

 

Продукція преміального класу

 

Продукція від SOCAR Energy Ukraine встигла себе зарекомендувати як пальне преміум-класу. У лінійці представлено бензин марок А-92, А-95, NANO 98, NANO 95, дизельне паливо NANO ДП, Diesel NANO Extro, природний газ та реагент для очищення вихлопів – AdBlue. Для виробництва використовується сучасне обладнання, а усі продукти відповідають вимогам державних стандартів України.

 

  • Пальне SOCAR NANO – власна розробка з якістю європейського рівня Orlen, що забезпечує м’яку роботу двигуна. Здатність захищати мотор від корозії та додатково його очищувати робить це пальне мрією будь-якого водія. Зменшується токсичність і кількість шкідливих викидів, знижуються витрати пального (до 4%). Під час використання бензину або дизельного палива, виготовленого за технологією NANO, зменшується ймовірність відмови двигуна і продовжується його моторесурс. 
  • Марки бензину NANO 98 та NANO 95 відносяться до преміального класу для більш вимогливих двигунів. Вони запобігають утворенню осаду та видаляють наявний нагар, що підтримує систему впорскування у відмінній чистоті. Завдяки інноваційній технології у механізмах двигуна більше не буде накопичуватися нагар під час сильного навантаження. Бензин також пришвидшує запуск двигуна.
  • NANO ДП – спеціально розроблене пальне для дизельних двигунів для підтримання їхньої повної потужності. Воно запобігає забрудненню різних елементів системи впорскування та закоксовування форсунок. Корозія бака та паливної системи тепер у минулому. Завдяки NANO ДП пришвидшується запалювання, зменшується вібрація та шум двигуна. Димність відпрацьованих газів менша у порівнянні зі звичайним дизельним пальним.
  • Компанія займається випуском синтетичного продукту AdBlue, який являє собою реагент для очищення вихлопних газів у дизельних двигунах. Заливається у спеціальний каталізатор автомобіля і під тиском змішується із відпрацьованими газами у випускному колекторі (з пальним в контакт не вступає).

 

Сервіси від SOCAR

 

Автозаправки SOCAR відрізняються винятковим сервісом і забезпечують комфорт для кожного водія. На сайті компанії можна ознайомитись з повним списком послуг, які передбачені для клієнтів, та цінами на пальне. Завдяки зручному фільтру можна в режимі онлайн знайти адресу автозаправки, на якій надаються необхідні послуги. На мапі відображаються усі доступні АЗС з детальною інформацією.

 

На певних автозаправках можна безкоштовно користуватися ноутбуком, дізнатись розклад літаків та поїздів, зареєструватись онлайн на авіарейс і навіть почистити взуття. У разі потреби можна здійснити безкоштовний телефонний дзвінок або зарядити свій телефон чи інший пристрій. Для всіх клієнтів є безкоштовний доступ до Wi-Fi, душ, вбиральні, в тому числі для інвалідів та жінок з дітьми.

 

Додатково доступні послуги автомийки, пилосос для чистки салону, безкоштовна перевірка та підкачування шин, парковка. В магазинах представлені товари першої необхідності для дальньої подорожі, а у Buta Cafe можна смачно поїсти і випити чашку натуральної кави.

 

Внесок у розвиток України

 

Нафтовидобувна компанія Азербайджану інвестувала вже понад 5 млн доларів в розвиток соціально-культурних проектів України. SOCAR допомагає соціально незахищеній молоді із інтернатів та притулків, збирає кошти на лікування хворих дітей. 

 

Багато коштів спрямовано на реконструкцію та ремонт дитячих установ, притулків та лікарень у різних містах України. Компанією відновлюються парки, висаджуються нові дерева, встановлюються пам’ятники та поліпшується благоустрій українських міст. Часто компанія виступає спонсором або партнером різноманітних фестивалів та конкурсів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги