Прес-релізи

Подвійна перемога Porsche в змаганнях Michelin Challenge Bibendum

Panamera S Hybrid та 911 Carrera здобувають нагороди в змаганнях найбільш екологічних автомобілів

Штутгарт. Porsche Panamera S Hybrid демонструє сенсаційні досягнення. Завдяки паралельному повному гібридному приводу він переміг у змаганнях Intercity Rally під час одинадцятого Michelin Challenge Bibendum – міжнародного автомобільного форуму, присвяченого забезпеченню мобільності, який пройшов у цьому році у Берліні. Друге місце посів 911 Carrera із серійним двигуном внутрішнього згоряння, довівши, що моделі Porsche по своїй суті дуже ефективні.

Дві моделі Porsche змагалися проти 14 інших учасників змагань в категорії автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння на дистанції довжиною близько 300 км. У цій категорії представлені як автомобілі зі звичайними дизельними та бензиновими двигунами внутрішнього згоряння, так і гібриди та гібриди з технологією plug-in. Під час змагань учасники виконували ряд тестових завдань, вимірювалися їхні прискорення, час проходження кола, витрати палива тощо.

Завдяки показникам викидів CO2 159 г/км 380-сильний Panamera S Hybrid демонструє найнижчий рівень викидів серед усього модельного ряду Porsche. При цьому витрати палива становлять 6,8 л/100 км у циклі NEDC. Зазначеного результату вдалося досягти завдяки використанню всесезонних шин Michelin з додатково зниженим коефіцієнтом опору коченню, розроблених спеціально для Panamera та доступних у якості опції. Проте навіть зі стандартними шинами показники споживання палива та викидів CO2 становлять 7,1 л/100 км згідно умов NEDC та 167 г/км відповідно.

Подвійна перемога моделей Porsche – ще один доказ того, що оптимальне співвідношення ефективності та динаміки  забезпечить перемогу навіть у змаганнях, які базуються на критерії екологічності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги