Прес-релізи

Що треба для того, аби підключити інтернет у Луцьку: три кроки для доступу в мережу

Інтернет – важлива складова життя в сучасному світі. Цей зручний інструмент допомагає у пошуку товарів та послуг, спілкуванні зі знайомими та родичами, у роботі з замовниками та клієнтами на відстані, перегляді фільмів і телепередач, онлайн-оплатах та багатьох інших задачах. Тож не дивно, що багато жителів Луцька прагнуть використовувати вдома якісне та стабільне інтернет-підключення.

 

Ми вирішили з’ясувати, як підключити інтернет в Луцьку та що потрібно знати користувачеві на початковому етапі. У якості прикладу розглянемо процес підключення до мережі провайдера Київстар, послугами якого користується чимало городян.  

Подаємо заявку провайдеру

 

Перший етап – з'ясування технічної можливості підключення до вибраного оператора у вашому будинку. Адже для того, щоб завести до квартири інтернет-кабель у вашому під'їзді має бути встановлено спеціальне комутаційне обладнання. Без нього провайдер не може здійснити підключення, навіть якщо в сусідньому будинку все працює. Тому найперше – дзвонимо на гарячу лінію оператора та з'ясовуємо можливість підключення або перевіряємо на сайті.

Якщо ви знаєте, що в під'їзді є вся необхідна інфраструктура, можете відразу подавати заявку на підключення. Зробити це можна двома способами:

  • Через офіційний сайт оператора kyivstar.ua. У розділі «Домашній інтернет» шукаємо необхідну форму для подачі заявки, де вказуємо свою точну адресу та контактний телефон для зв'язку. Згодом вам зателефонує консультант та погодить час приїзду майстра.
  • Через контакт-центр Київстар за номерами 460 або 0 800 300 460. У розмові з оператором також потрібно вказати свою адресу та зручний час приходу фахівця компанії.

Роботи з підключення виконуються в порядку черги, тому іноді доводиться кілька днів чекати. Однак сам процес підключення займає не більше години, а основні налаштування відбуваються поза територією вашої квартири.

Обираємо тариф та додаткові послуги

 

Поки ви чекаєте приїзду майстра, можна уважніше вивчити тарифні плани провайдера. У Київстар, на думку багатьох користувачів, одні з найкращих умов користування інтернетом та іншими супутніми послугами.

У провайдера можна замовити:

  • Тільки безлімітний інтернет. Швидкість буде до 100 Мбіт/сек при вартості 200 грн/міс. Перші чотири місяці діє пільговий тариф 100 грн/міс.
  • Інтернет + ТВ. Додатково до основної вартості потрібно доплатити 80 грн за пакет зі 110 каналів. Перші три місяці діє знижка на абонплату 50%.
  • Інтернет + мобільний зв'язок. Такі тарифи мають назву «Все разом» і пропонують вигідне рішення: до безлімітного домашнього інтернету додаються різні комбінації мобільних послуг.

Зверніть особливу увагу на тарифи «Все разом». За 250 грн можна отримати 9 ГБ мобільного інтернету, доступ до нетарифікованих соцмереж, месенджерів та відеохостингів, безлімітний домашній інтернет та навіть пакет зі 132 ТБ-каналів. Це дуже вигідно та зручно.

Визначаємо місце закладання кабелю

Останнє завдання власника домашнього інтернету від Київстар – вибрати, де саме в квартиру буде заводитися кабель. Часто його розміщують відразу біля вхідних дверей, де підключають до Wi-Fi роутера та створюють бездротову мережу по всій квартирі. Якщо ж вам потрібно завести кабель далі та підключити його безпосередньо до комп'ютера, телевізора чи роутера – попросіть фахівців, і вони залишать потрібну довжину кабелю для розведення по квартирі.

Вдалого підключення!

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги