Прес-релізи

Безболісна лазерна епіляція - в студії EpiLaser

 

 

Зробити шкіру доглянутою, дозволить новітня безболісна ELOS і 3D лазерна епіляція в EpiLaser. Ці технології на відміну від інших борються з темним, світлим, а також сивим волоссям. А завдяки сучасній інтегрованій системі охолодження в контактній маніпулі, все пройде без болю. Скористатися безболісною лазерною епіляцією можна в мережі студій ЕпіЛазер. У студії працюють досвідчені лікарі-косметологи, які допоможуть впоратися з волосинками які заважають.

 

Особливості

 ЕЛОС помітно відрізняється від інших відомих методик тим, що одночасно поєднує в собі фото- та електро-епіляцію. Прилад за допомогою імпульсу світла і електроструму точково впливає на волосини. Під час обробки лазером, відбувається руйнування волосяного фолікула і стержня. Дія пристрою для епіляції полягає в одночасному випромінюванні електроструму і світлових імпульсів, під час яких виникає спалах. Така технологія впливає цілеспрямовано на активні цибулини, не чіпаючи при цьому сплячі.

 Гібридна діодна 3D епіляція особлива тим що має три довжини хвилі 810нм (класичну Діодну) 755нм (Олександритову)  і 1064нм (Неодимову). Вона об’єднала всі переваги попередніх методик. А це в свою чергу, дає можливість, ще ефективніше видаляти різне волосся на різній глибині.

 Лазерна епіляція безболісно відбувається завдяки охолоджуючої функції апаратів. Клієнт не відчуває дискомфорту або болю, через що позбутися від не бажаного покриву вдається швидко і легко. Салон EpiLaser допоможе побороти проблему оволосіння всім бажаючим. Косметолог врахує тип волосків і призначить від 6-12 процедур, після яких шкіра набуде гладкість і шовковистість.