Прес-релізи

«Користувач може оцінити усі «підводні камені» ще до того, як підписувати договір» або як Go-credits.com добився успіху

 

50 оглядів на найпопулярніші українські кредитні сайти для https://go-credits.com/ – тільки початок. Автори планують наповнювати каталог як тільки з’являтимуться нові кредитні компанії, таким чином у розпорядженні користувачів будуть усі можливі ресурси. Ось як це аргументують автори Go-credits:

«Пошук кредитних платформ – це дуже стресова справа, адже результати пошуку в інтернеті можуть сягати сотень сайтів. Вони всі також можуть відповідати теоретичним вимогам заявника – кредит під 0 відсотків, доступні суми, зрозумілий дизайн, цілодобова видача. Однак, найбільша складність полягає у виборі найвигіднішого та найдовіренішого сайту – щоб кредит дійсно був під 0, щоб не було додаткових виплат, щоб вчасно та якісно обслуговували. Ці деталі можуть не зразу проявитись, тому що вони можуть бути приховані на сайті, а інколи подібні речі взагалі дізнаєсся з відгуків інших. Саме тому ми і вирішили створювати кредитні огляди – користувач може оцінити усі «підводні камені» ще до того, як підписувати договір і таким чином забезпечити максимально прозору співпрацю з кредитною компанією. Це особливо важливо, коли береш кредит на великі суми і твій дохід лише почав рости».

Для тих, хто шукає кредитні пропозиції конкретно по сумах, на сайті створена спеціальна категорія  «Кредити на великі суми» (дивіться тут) – у ній зібрані кредитні організації та онлайн-банки, готові надати під кредит суми від 50000 грн. На кожну з компаній написаний детальний огляд, а також надана невеличка інструкція, як самому підібрати кредит на велику суму, керуючись сугубо візуальною оцінкою сайтів. Огляди написані зрозумілою мовою, а всі аргументи закріплюються скріншотами з відповідних сайтів.

На разі загальна кількість оглядів на Go-credits перевалила за 50, а кількість категорій по кредитах складає 10. До 2021 року автори планують поповнити список оглядів та сягнути позначки ТОП-100 по переліку кредитних організацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги