Прес-релізи

Як швидко можна в Україні отримати онлайн кредит?

Оформлення кредиту в банку - процес, який супроводжується певними труднощами. Це обумовлено тим, що для отримання грошей, клієнт повинен зібрати велику кількість нікому не потрібних довідок, що вимагає певного часу.

Онлайн кредити сьогодні є досить поширеними серед населення України. Це обумовлено тим, що за допомогою даних сервісів можна швидко і без проблем отримати в борг необхідну суму грошей. Крім цього, кошти перераховуються на карту будь-якого банку України, що навіть не передбачає візит до офісу кредитної компанії.

Оформлення кредиту в Dinero

Отримання грошей в Dinero займає всього 10 хвилин. Це дуже зручно, так як немає необхідності годинами стояти в черзі або добувати масу довідок. Для оформлення кредиту необхідно просто надати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Крім цього, кошти видаються не тільки працевлаштованим людям, а навіть студентам і пенсіонерам.

Щоб стати клієнтом мікрофінансової компанії Дінер, необхідно відповідати наступним критеріям:

Вік позичальника 18-75 років.

Українське громадянство і наявність прописки.

Чинний паспорт, включаючи фото в 25 і 45 років.

Відсутність позики в Дінер і мінімальні заборгованості в інших МФО.

Безперебійний доступ в інтернет і наявність активної карти банку.

Вирішивши відкрити кредит в Дінер, ви вибираєте максимально лояльні умови, що є важливим. Тут також варто відзначити, що кожного позичальника надається можливість отримати кредитну знижку, взяти участь в різних акціях, а також виграти цінні призи. Dinero.ua - це сервіс, який піклується про своїх клієнтів!

Швидкі онлайн кредити в Манівео

Манівео - кредитна організація, яка за 14 хвилин допомагає своїм клієнтам вирішити фінансові проблеми. Тут миттєві кредити надаються на наступних умовах:

Заявка розглядається протягом двох хвилин, а гроші на карту перераховуються моментально. Це говорить про те, що ви зможете отримати необхідну суму грошей, не відволікаючись від повсякденних справ.

Оформити кредит можна, як через інтернет, так і офлайн. Якщо в першому випадку достатньо наявності електронної пошти і виходу в інтернет, то при особистому оформленні доведеться відвідати офіс компанії.

Мінімальний пакет документів. Онлайн кредити, на відміну від банківських, оформляються без надання довідки про доходи та інших документів. Заявка буде повністю задоволена при наявності тільки паспорта та ІПН.

Термін кредитування становить 30 днів. Але, при необхідності термін термін може бути збільшений до 60.

При першому зверненні клієнт має можливість отримати позику до 5 000 грн під 0.01%. Далі ліміт збільшується до 15 000 грн, а ставка становитиме 1.7%.

Манівео - це надійний партнер, який допоможе швидко впоратися з фінансовими труднощами. Оформляючи тут мікропозик, ви маєте можливість оцінити всі переваги оперативного кредитування.

Моментальні кредити в Бистрозайм

Бистрозайм - це можливість вирішити фінансові проблеми за 15 хвилин. Тут клієнтам надаються максимально вигідні умови, а також практично виключені відмови.

Для того, щоб стати клієнтом мікрофінансової компанії, достатньо заповнити заявку на сайті і пройти простий процес реєстрації. Після отримання позитивної відповіді і підписання кредитного договору гроші будуть перераховані на карту банку України протягом кількох хвилин.

Важливо відзначити, що клієнтами МФО Бистрозайм можуть стати всі без винятку громадяни України, вік яких становить 18-75 років. Тут не відмовляють пенсіонерам, студентам, безробітним та іншим верствам населення.

Вибираючи Бистрозайм, ви віддаєте перевагу оперативності, надійності, прийнятних умовах і максимальної лояльності.

Майкредіт - швидкі кредити на вигідних умовах

Майкредіт є мікрофінансової компанією, яка практично не надає відмов і проводить кредитування всього за 12 хвилин. Основні принципи роботи даного сервісу - це оперативність, висока якість, максимально прозорі умови і довіру своїх клієнтів.

Щоб оформити заявку, достатньо надати мінімальний пакет документів, який включає в себе тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. На відміну від банків, тут не потрібні довідки про доходи та інші непотрібні підтвердження платоспроможності клієнта.

Якщо ви стали позичальником компанії і виникли обставини, які перешкоджають своєчасному поверненню боргу, можна на сайті організації оформити пролонгацію. Це дасть можливість вирішити виниклі фінансові проблеми, а також виключити нарахування штрафів і застосування інших санкцій.

Також рекомендуємо до прочитання статтю: “Де вигідно взяти кредит готівкою?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги