Прес-релізи

ВЕЛИКІ НА ВЕЛИКОМУ

Започатковуємо серію показів значимих фільмів видатних режисерів

 

Компанія Kinove спільно з КП «Київкінофільм» запускає проект «Великі на великому». Раз на місяць на великому екрані кінотеатру «Київська Русь» з’являтимуться відреставровані копії фільмів, які стали вагомим внеском у світовий кінематограф. Знакові стрічки видатних світових режисерів, імена яких постійно спливають у будь-якій синефільській бесіді, змушують ще більше любити кіно. 

 

«Великі на великому» стартують 25 березня показом одного з кращих фільмів італійського неореалізму. «Ночі Кабірії» Федеріко Фелліні — класика про людську довіру й підступність, самотність та всеперемагаючу любов, яка завоювала дві нагороди Каннського кінофестивалю та премію «Оскар» в номінації «Найкращий іноземний фільм». 

 

Драма 1957 року розповідає історію повії Кабірії. Наївна жінка соромиться свого фаху і безуспішно намагається знайти заможного покровителя, який витягне її з прірви бідності. Та в душі Кабірія мріє про справжнє кохання - так, щоб раз і назавжди. «Ночі Кабірії» на прикладі героїні, яку незрівнянно зіграла муза режисера Джульєтта Мазіна, вчать радіти життю з будь-якого приводу, навіть коли хочеться вовком вити від низки розчарувань. 

 

Наступними в серії показів стануть фільми, емоційний накал яких збиває з ніг. У 1966 році публіка купала в оваціях Клода Лелуша, який у свої всього лише 28 років отримав  «Золоту пальмову гілку» та два «Оскари» за мелодраму «Чоловік і жінка».

 

Не менш потужний фільм, який опиниться на екрані «Київської Русі», зроблений, певно, найпровокативнішим режисером сьогодення — Ларсом фон Трієром. Музична драма «Та, що танцює у темряві» з Бйорк та Катрін Деньов у головних ролях стала володарем головної нагороди 53-го Каннського кінофестивалю. 

 

Усі фільми проекту «Великі на великому» вражають масштабністю, адже кожен з них залишив неповторний слід в історії світового кінематографу. Окрім трьох фільмів першої серії показів на глядача чекають найкращий фільм усіх часів згідно опитуванню Британського інституту кінематографії, легендарну стрічку майстра саспенсу і жахів, а також один з найкрасивіших фільмів в історії за версією відомого кінокритика Роджера Еберта, одна з найбільш екстравагантних екранізацій Шекспіра, неперевершена воєнна трагікомедія та найлюдяніша робота майстра прихованих сенсів.

 

Кожного місяця — один фільм, але такий, що перевертає свідомість. «Великі на великому» створені для великих роздумів.

 

Де: кінотеатр «Київська Русь» (вул. Січових стрільців, 93)
Коли: 25 березня о 19:00
Показ фільму відбудеться мовою оригіналу з українськими субтитрами.
Квитки: http://kievrus.megakino.com.ua/film/noci-kabirii-1960.html

 

Посилання на Facebook-подію: https://www.facebook.com/events/575554623042735/

Організатори: Kinove спільно з КП «Київкінофільм»

Медіапартнери:  Український тиждень, Радіо Аристократи, MoviegramТелекритика, kinowar.com

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги