Прес-релізи

«5 канал» змінює програмну концепцію та оновлює формат мовлення

Весняні зміни на часі! «Твій 5 канал» оновлюється. Перезавантаження в дії.

 

  • Мовимо в HD форматі 

Наш сигнал на супутнику ASTRA 4A- Відкритий та Безкоштовний!

 

  • Відкриваємо глобальний сезон документалістики!

Щобудня у ранковому та денному ефірі – документальні фільми та серіали українського та іноземного виробництва, зокрема,  Discovery. Ми підготували до показу численну кількість фільмів на історичну, військову та наукову тематику. 

Щовечора о 22:00 впродовж усього тижня – документальні стрічки виробництва Великої Британії, Канади та Франції.

 

Третього березня о 07:00 стартує лінійка таких доксеріалів:

 

  •  «Планета інновацій» – розповідь про передові наукові відкриття, що вражають своїми можливостями, новітні технології та інноваційні рішення, що невдовзі стануть звичайними і буденними.
  • «Таємниці і загадки» – найзагадковіші та наймістичніші явища нашої планети, які цілком можна зарахувати до ТОП-10. Надможливості, священні культи та реінкарнації. Паранормальні істоти та відомі особистості з їхнім таємним життям.  
  • «Таємниці королівських вбивств»  – історичний серіал виробництва Британії. Розкриває таємниці злочинів проти представників вищої влади держави та замахи на людей з королівського оточення країн Великої Британії, Німеччини, Кенії та Росії, Реальні події світової історії, які мали величезний вплив на її подальший хід.
  • «Стежина війни» – історичний серіал про великих диктаторів. Як їм вдалося прийти до влади, перетворювати людей на смертоносні армії, направляючи на стежину війни.
  • «Апокаліпсис: Перша світова». Цикл за допомогою кінохроніки та унікальних архівних матеріалів відтворює події, що відбувалися під час Першої світової. Глядачі поринуть  в епіцентр подій, що відбувалися на фронті багатьох країн. 

 

  • Перезавантажуємо програмну сітку:

«Час новин» незмінний бренд 5-го і наша головна візитівка! 

Щогодини – репортажі, сюжети та прямі включення з епіцентру головних подій. Наші ведучі та кореспонденти триматимуть глядачів у курсі найважливішогого, що відбувається в Україні та світі. 

 

«Машина часу» з Олегом Криштопою – наша гордість і наша українська крутезна Історія

Відтепер щодня. У будні о 16:00. У суботу та неділю о 20:00.

 

«Час: Онлайн» - інтерв’ю з гостем у студії в реальному часі та інтерактивне спілкування з глядачами. У будні, один раз на тиждень. Початок Інтернет- трансляції о 16:10. Телетрансляція о 16:30.

 

«Інформаційний Вечір». Дискусійні студії з експертами та лідерами думок. Обговорення найактуальніших тем дня. Ведучі: Роман Чайка та Лариса Губіна. Щобудня о 17:10.

 

«Спостерігач» – проєкт журналістських розслідувань. Щосуботи о 19:30. Щонеділі о 19:15.

 

«Вечірній преЗЕдент» – наш гумористичний проєкт. Пародія на діяльність влади в сатиричних монологах. Щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі о 21:25. 

 

«Є СЕНС» – Суб'єктивний погляд на реальність в авторському публіцистичному проєкті з Віталієм Гайдукевичем. Щосуботи 18:00.

 

«Рандеву» – проєкт особистісних інтерв’ю з Яніною Соколовою. Глядач чітко зрозуміє: хто герой, а хто тільки мімікрує. Щосуботи о 20:00.

 

 «Підсумки тижня» з Анною Мірошниченко – прискіпливий аналіз тижня минулого для розуміння тижня майбутнього. На сьомий день про найголовніше. Підсумуємо тиждень разом. Щонеділі о 18:00.

 

Твій 5 канал

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги