Прес-релізи

21-22 лютого відбудеться 8-ий Київський Безпековий Форум для молоді

У п’ятницю, 21 лютого 2020 року, в Києві розпочне роботу 8-ий Київський Безпековий Форум для молоді на тему: «Старі виклики, нова динаміка: плани на нове десятиліття».

 

 

Організовує захід Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» за підтримки Посольства Канади в Україні та Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Упродовж двох днів будуть обговорені питання, пов’язані з глобальними викликами сучасності – соціальними, демографічними, екологічними.

Учасниками Форуму стануть понад 200 представників з усіх регіонів України, а також молоді спеціалісти з Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Угорщини та Чехії.

 

Під час заходу відбудуться виступи:

- Прем’єр-міністра України (2014-2016) та Засновника Фонду «Відкрий Україну» Арсенія Яценюка;

- Голови Представництва НАТО в Україні Александера Віннікова;

- Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Лариси Ґаладзи;

- Надзвичайного і Повноважного Посла Великої Британії в Україні Мелінди Сіммонс;

- Філософа та письменника Вахтанґа Кебуладзе;

- Письменника та телеведучого Віталія Портнікова.

 

Початок Форуму – 11:00 год., 21 лютого 2020 року.

Місце проведення – «Park Inn By Radisson Kyiv Troyitska» (вул. Велика Васильківська, 55, м. Київ).

Робоча мова Форуму – англійська.

Акредитація ЗМІ на подію обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/Z22RRYkuTaGiBa1M7 до 18:00 год. 20-го лютого 2020 року.

Контактна особа – Антон Шкуро, заступник директора Фонду «Відкрий Україну», тел.: (067) 777 30 28, e-mail: sa@openukraine.org.

Офіційний хештег #yksf2020

 

ОРГАНІЗАТОР ФОРУМУ:

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» – міжнародний благодійний фонд, заснований у липні 2007-го року з ініціативи Арсенія Яценюка та Збіґнева Джимали для зміцнення та розвитку авторитету України у світі. Основні завдання Фонду – піднесення міжнародного авторитету та популяризація України за кордоном а також сприяння розвиткові міжнародної співпраці з Україною та публічної дипломатії.

 

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Київський Безпековий Форум для молоді – платформа для обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України. Мета форуму – посилення ролі нового покоління експертів, покращення їх вміння брати участь у процесі політичного аналізу та розвитку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги