Прес-релізи

УНІКА: 26 УСПІШНИХ РОКІВ РОБОТИ НА СТРАХОВОМУ РИНКУ УКРАЇНИ

10 лютого 2020 року Страхова компанія «УНІКА» відзначає 26-річчя роботи на страховому ринку України. З року в рік УНІКА демонструє динамічне та успішне зростання.

 

 

Сьогодні Страхова компанія «УНІКА» -- це розгалуджена мережа офісів продажів, регіональних дирекцій, генеральних представництв, офісів врегулювання, що надає професійні страхові послуги 700 тисячам клієнтів на всій території України.

 

Протягом багатьох років УНІКА є лідером страхового ринку України, адже головним фокусом стратегії компанії залишається її клієнт, з його інтересами та потребами. Тому УНІКА інвестує в нові технології та організаційні рішення, які щодня допомагають клієнтам компанії отримувати найкращий сервіс.

 

 Голова правління Страхової компанії «УНІКА» Олена Володимирівна Ульє: «Святкуючи 26-річчя нашої компанії, насамперед, я хочу подякувати кожному клієнту, кожному партнеру, які обирають та довіряють УНІКА, й залишаються з нами не один рік поспіль. Також, я хочу відзначити, що співробітники УНІКА – це сила, що рухає компанію вперед і дозволяє нам залишатися лідером страхового ринку України - надійною, фінансово спроможною компанією, яка надає найкращі послуги нашим клієнтам».

 

Довідка:
UNIQA в Україні:
UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів.

UNIQA Insurance Group:
UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 40 компаній в 18 країнах обслуговують близько 10 млн. клієнтів.
Займаючи високі позиції на страхових ринках, UNIQA працює в Австрії, Албанії, Боснії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Швейцарії та України.
 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги