Прес-релізи

Must have - кліматична техніка для дому

 

 

Будинок - це місце, де затишно і приємно знаходитися. Особливим моментом комфортного проживання є чистота і температура навколишнього повітря. Компанія Vencon склала список кліматичних пристроїв які допомагають створити сприятливі умови в приміщенні.

Вентиляція

Вентиляційна техніка забезпечує циркуляцію повітря. Мова йде не тільки про надходження свіжого повітря в приміщення, але і відтоку, з яким додатково виводяться неприємні запахи і частинки пилу, а також контроль якості повітря.

 

·    Витяжний вентилятор. Допомагає відводити пар і запахи, підтримує нормальну вологість, запобігаючи появі грибка і цвілі. Працює з мінімальним рівнем шуму. Зазвичай встановлюється на кухні, в санвузлі або коморі. Виробляється в лаконічному дизайні, що робить його непомітним в інтер'єрі.

 

·    Кухонна витяжка. Обов'язковий елемент облаштування кухні для тих, хто самостійно готує їжу. Відводить зайвий пар і харчові запахи, не дозволяючи їм поширюватися по приміщенню. Допомагає боротися з підвищеною вологістю. Основна частина моделей зі знімними фільтрами, що полегшує чистку приладу. Швидкість витяжки регулюється кількома режимами. Обладнана підсвічуванням, що зручно в умовах недостатньої освітленості плити або варильній панелі.

 

·    Рекуператор. Нове слово в створенні «розумного будинку». Дозволяє налаштувати кліматичні умови, створюючи індивідуальну екосистему. Регулює не тільки температуру і вологість в приміщенні, але і співвідношення кисню і вуглекислого газу. Оснащений датчиком якості повітря і подасть сигнал, якщо буде виявлено наявність небезпечних газів (в тому числі перевищення концентрації вуглекислого газу). Управління з пульту або дистанційно зі смартфону через спеціальний додаток. Майже безшумний, непомітний і економічний у використанні електроенергії. Позитивно зарекомендував себе серед тих, хто страждає алергічними і бронхіальними захворюваннями.

Опалення та кондиціювання

1. Кондиціонер. Повинен бути у кожного, хто мріє про прохолоду в спеку. Побутові кондиціонери діляться на підлогові і спліт-системи.

 

· Підлогові пристрої не потребують монтажу, можуть бути переносними. Недоліком є нерівномірність розподілу холодних потоків. Серед плюсів - можливість переносити з кімнати в кімнату або брати на дачу.

 

· Спліт-системи складаються з внутрішнього і зовнішнього блоків. Зовнішній блок встановлюється з боку вулиці, а внутрішній - в приміщенні. Така система, на відміну від підлогових моделей, не тільки охолоджує повітря, а й забезпечує циркуляцію. Зазвичай встановлюється під стелю, що дозволяє рівномірно розподіляти потоки повітря по всій площі, не створюючи протягу. Можливий варіант мульти спліт-системи, коли до зовнішнього блоку підключені 2-3 внутрішніх (для охолодження декількох роздільних приміщень). Такий варіант дозволяє охолоджувати декілька кімнат одночасно з істотною економією електроенергії та фінансів.

 

Підлогові кондиціонери, і спліт-системи додатково зволожують повітря і оснащені функцією обігріву, який актуальний для демісезонного періоду. Для зимового сезону ефективніше використовувати обігрівачі.

 

2. Обігрівач (калорифер, радіатор). Дуже добре справляється з функцією обігріву в особливо холодні періоди. Швидко обігріває приміщення, якщо система центрального опалення дає недостатньо тепла. Є переносними і не потребують спеціального монтажу, тому їх з легкістю можна перенести в іншу кімнату або взяти на відпочинок за місто. Значно сушить повітря, тому рекомендується використовувати разом із зволожувачем.

 

3. Тепла підлога. Система обігріву, при якій під підлогове покриття укладається спеціальний нагрівальний мат, що підключається до електромережі. Температура нагріву регулюється реле, що встановлюється разом з вимикачем. Вимагає ретельного монтажу з ізоляцією. Популярна серед власників приватних будинків і тих, у кого є діти.

 

Зволоження й очищення повітря

Чисте і вологе повітря - запорука здоров'я. Забезпечити вологість повітря допомагають зволожувачі та мийки повітря.

 

1. Зволожувачі. Бувають парові і ультразвукові.

 

· Принцип роботи парового зволожувача полягає в нагріванні води, за рахунок чого утворюється пара. Додатково може використовуватися для ароматерапії. Доступний за ціною. Серед недоліків можна відзначити відсутність автоматичного контролю за рівнем вологості (не відключається до повного випаровування води), збільшення температури приміщення за рахунок виділення гарячої пари.

 

· В ультразвуковому зволожувачі встановлена мембрана, яка розбиває воду на найдрібніші частинки, що дозволяє зволожувати повітря холодним паром. Має датчик вологості: коли рівень вологості досягає встановленого, апарат припиняє роботу і відновлює, коли повітря стає сухим. Рівень шуму залежить від режиму, але при будь-якому варіанті не доставляє дискомфорту. Передбачено кілька режимів роботи: енергозберігаючий, посилений, нічний. Більшість моделей оснащені додатковою функцією іонізації повітря і таймером.

 

2. Очищувачі повітря. За допомогою фільтрів очищають повітря яке надходить від запахів, алергенів і найдрібніших частинок пилу. Рекомендований до установки в спальні або дитячій.


3. Мийка повітря. Оптимальний варіант для поєднання функцій зволоження й очищення повітря. Принцип роботи полягає в проходженні потоків через систему обертових дисків і воду, а на останньому етапі - через фільтр. На виході виходить очищене, в міру вологе повітря. Як і зволожувачі, має 3-4 режиму роботи, індикатори вологості, функцію іонізації. Рекомендований варіант для дітей, алергіків і астматиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги